Nejnovější recenze ze sekce Sušičky prádla

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Ověřený zákazník TEshop Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. května 2023

(naposledy upraveno 22. května 2023)

Zakoupeno v TEshop

• Spousta užitečných programů
  • Prádlo usuší opravdu skvěle
  • Možnost ovládání přes aplikaci ať už s Wi-Fi nebo pomocí dat
  • Jedna z nejužších sušiček na prádlo (jenom 46 cm)
  • Hluk sušičky je průměrný. Ani moc hlučná ani nejtišší
  • Odnímatelná nádobka na vodu ve dveřích je opravdu skvělé řešení
  • Napárování na aplikaci bylo trochu složitější
  • Po každém programu, nebo otevření dveří je potřeba otočit prepínač do polohy vypnuto a pak zase zpátky na Wi-Fi
  • Dvířka jdou otevírat pouze na jednu stranu

I napříč pár malým nedostatkům jsme se sušičkou moc spokojení a určitě by jsme produkty od značky Hoover zakoupili znovu.

Bosch WTX87EH0EU

Bosch WTX87EH0EU

Ověřený zákazník Alza.cz Jana Brno

Přidáno: 21. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Možno nalepit na panel s ovládáním nápisy v češtině a možno nastavit český jazyk i na displeji mám ji dva dny a zatím velká spokojenost .

Zatím jsem se vším moc spokojená, má všechno, co jsem od ní čekala. Vzhledem k tomu, že jsem si nekoupila prodloužení záruky o další tři roky, tak uvidíme jak dlouho vydrží, zeptejte se mě na spokojenost za pět let

SAMSUNG DV90TA020AE

SAMSUNG DV90TA020AE

Přidáno: 19. května 2023

• Snadné zapojení
  • Tichá
  • Velký buben
  • Zatím spokojenost

Zapojeni jako set nad pračku, naprosto doporučuji. Jednoduché zapojení. Je tichá, jednoduché ovládání. Spokojenost.

Lord T1 2GN

Lord T1 2GN

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Tonda

Přidáno: 19. května 2023

Zakoupeno v Elektro Vaďura

Zatím mám minimální zkušenosti s provozem,ale je tu velmi dobře řešené čištění.

Beko EDF85241CSH1W

• Nemusíte žehlit
  • Méně hlučná
  • Aplikace v telefonu
  • Šetří čas

Pořizovali jsme naši první sušičku spolu s pračkou i mezikusem od LG. Zatím se pořád učíme, ale zatím jsme nadmíru spokojeni. Můžeme vřele doporučit.

Amica SUPF 810 W

Amica SUPF 810 W

Ověřený zákazník Alza.cz Lenka Longauerova

Přidáno: 16. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Až na košík v Sušice je tento produkt výborná věc.

CANDY ROE H8A2TCEX-S

CANDY ROE H8A2TCEX-S

Moderní zařízení

AEG TR939M6CC

AEG TR939M6CC

+ obrovská kapacita prádla
+ funkce péřové bundy- vyzkoušeno a jako nová
+ tichá - v porovnání s předchozí sušičkou
+ odvod vody do odpadu
+ filtr nečistot se krásně čistí, navíc se lze dostat i do spodní části za servisní dvířka a vyčistit od prachu- to předchozí spotřebič neměl
+ oznámení o konci programu i údržbě

- změna otevírání- bylo slíbeno při zakoupení, že mi dvířka přehodí, tak kvůli záruce prý nemohou. Takže další výdaj navíc :-(

Celkově jsem spokojena, dvířka vyměněné, suší jak má, prádlo krásně suché, nepomačkané. Design je taky moc povedený.

Beko NDS75244CSH5A

Beko NDS75244CSH5A

Ověřený zákazník e-BEKO.cz Ilona

Zakoupeno v e-BEKO.cz

• Sušičku jsem nikdy nechtěla. Donutily mě chlupy ze zvířat. Dnes jsem nadšená.
  • Snadná obsluha. Jak výběr programu, tak čištění filtru.
  • Tichá, umístěná v pracovně.
  • I plný zásobník vody lze přenést bez problému.
  • Zatím jsem nezjistila, ale nemám srovnání. Je moje první.
AEG TR939M4C

AEG TR939M4C

Ověřený zákazník Electro World Lenka

Přidáno: 8. května 2023

(naposledy upraveno 8. května 2023)

Zakoupeno v Electro World

• suší dobře

Přidáno: 5. května 2023

• Super komunikace s mobilem

Jana Kosařová Jana Kosařová

Přidáno: 4. května 2023

• Wifi připojení - aplikace LG.
  • Čidla v sušičce na správné usušení prádla. Pokud je více prádla a sušičce nestačí nastavený čas/program, který jste na začátku zvolili, tak si sušička sama ke konci programu zhodnotí zda je prádlo dostatečně usušené a případně si čas sušení prodlouží dle potřeby ( vše se zobrazuje v aplikaci na mobilním telefonu, takže krásně vidíte že se čas ukončení prodloužil a kolik ještě zbývá času).
  • Dvojitý filtr pro zachycení prachu a textilních částic z prádla v přední části pod dvířky- snadné vyjmutí a vyčištění.
  • Vše dobře usušené (jen raději hned neuklízím do sklíně,ale nechám ještě skožené v koši), nerozmačkané a nemusí se žehlit (pomačkané jsou max. jen bavlněné trička, ale i tak "povytahuji" a poskládám a trochu vyžehlím až si ho beru na sebe).
  • Přijde mi že je sušení docela "hlučné"...tedy hlavně pokud je v sušičce nějaký "kov" zipy, knoflíky..... prostě to v tom bubnu dělá více rámus jak ty kovové věci narážejí na buben, ale třeba mi to ve sklepě přijde více "znatelné" než kdyby bylo v "bytě".
  • Myslím si, že díky sušení prádla v jakékoliv sušičce se oděvy více "ničí" tedy nevydrží tak dlouho, jako kdyby neprocházeli sušičkou, jelikož ten materiál "řídne" právě proto, že sušička při každém režimu "vyfouká" z oděvů i vlákna z kterých jsou udělané, ale v dnešní době kdy je tolik oděvů na výběr i za levné ceny je to asi zanedbatelné jen u drahých kousků bych si dávala pozor aby mi více vydrželi.

Sušičku jsme si koupili hlavně pro velkou vlhkost v místnostech při dosoušení prádla převážně přes zimu. Jelikož jsme neměli na sušičku místo v koupelně museli jsme umístit do sklepa. Přemýšleli jsme zda má význam kupovat sušičku s WIFI připojením a zda vůbec bude fungovat (bydlíme v 1.NP), ale 100% jsme spokojeni. Aplikace i propojení WIFI se sušičkou ve sklepě funguje dobře, ač ze začátku to byl docela problém, ale podařilo se dostatečný signál zajistit. Ač aplikace neupozorňuje na ukončení sušení , tak je možné se v aplikaci kdykoliv podívat na zbývající čas , který ještě sušičce zbývá k ukončení programu ( já si ze začátku nastavím v mobilu i "bubík-upozornění" na čas ukončení,který ze začátku sušička ukazuje, abych na ni nezapoměla). Používám většinou program na smíšené prádlo cca 1h 20min a vždy je pěkně usušené jen při dání více prádla (dvě malé pračky) se automaticky program prodlouží třeba o 45 min. Se sušičkou jsem spokojeni, hodně nám ušetřila práce a odpadlo stálé věšení a čekání než prádlo uschne na šňůře a může se vyprat další várka :). Doporučujeme!!

Siemens WT47XM01CS

• Tichý provoz
  • Jednoduchý výběr programů
  • Mokré samočištění filtrů
  • Snadné čištění/opláchnutí filtrů
  • Lze nastavit jak dlouho se bude prádlo po skončení sušení převalovat aby se nezmačkalo, pokud jej zapomenete vyndat.
  • Pokud máte alespoň jedno domácí zvíře, stejně musíte filtry čistit po každém cyklu.
  • Po sušení zůstává pod filtry na dně voda, asi je to vlastnost ale není nikde zmíněná.

Po měsíci používání spokojenost, sušička je tichá, asi bude i relativně úsporná ale stejně je lepší za hezkého počasí sušit venku.

Whirlpool W6 D94WB EE

Whirlpool W6 D94WB EE

Ověřený zákazník Alza.cz Helena

Přidáno: 3. května 2023

• velká kapacita
  • malá spotřeba
  • automaticky nastaví paramenty sušení
  • tichý provoz
Bosch WQG24590BY

Bosch WQG24590BY

Ověřený zákazník Alza.cz Helena

Přidáno: 2. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• sušička splní asi základní požadavek, a to rychlé usušení prádla, hlavně pokud máte malé děti a potřebujete špinavé oblečení do druhého dne vyprat i usušit.
  • délka programu, ač se při spuštění zdá hrozně dlouhá, třeba kolem 3 hodin, se příjemně v průběhu sušení zkracuje, dle toho, jak senzor vyhodnotí suchost
  • zásadně mě zklamalo výsledné pomačkání oblečení. Dle propagačních článků i sdělení známých, mělo být prádlo usušené tak, alespoň většina, že není třeba jej žehlit. prádlo z této sušičky není v žádném případě ve stavu, kdy bych si ho vzala na sebe bez žehlení. V takto pomačkaném prádle bych nepustila ani dítě do školky. A to i s navolenou doplňkovou funkcí méně žehlení.
  • dosti hlučná
  • odpadní hadice má dva metry, o kousek mi nestačí k odpadu. pořídit delší je však nemožné, nikde se mi nedaří ji sehnat
  • program sušení košil je v základním nastavení nepoužitelný. Košile mají být sice vysušené k žehlení, ovšem já košile vyndala úplně mokré. člověk musí řadu programů vychytat a upravit.

Sušička splní to hlavní, usušení prádla, ale nečekejte prádlo, které nebudete muset žahlit(alespoň bavlněné prádlo).

Beko DPS 7405 G B5

Beko DPS 7405 G B5

Ověřený zákazník DobréElektro.cz jaroslav

Přidáno: 1. května 2023

Zakoupeno v DobréElektro.cz

dobrá cena, tepelné čerpadlo, suší rychle a dobře

Reakce obchodu DobréElektro.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi zboží pro další zákazníky.
S přáním hezkého dne

AEG TR818A2C

AEG TR818A2C

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz zakyn

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Již jsem v minulosti Vaše zboží používal. Zboží mohu každému doporučit , kvalita je výborná , při dalším nákupu budu dávat důraz na hlučnost a obsluhu spotřebiče. Jinou značku nepužívám , jsem spokojen s kvalitou Vaší značky.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.