Nejnovější recenze ze sekce Sušičky prádla

HAIER HD90-A3939-S

HAIER HD90-A3939-S

Přidáno: 7. srpna 2023

(naposledy upraveno 7. srpna 2023)

• Je tichá, prádlo krásně suché. Je vzhledově moc hezká.
  • Nemám žádné proti.

Sušičku jsem kupila v setu s pračkou a jsem velice spokojená. Sušička je tichá, prádlo je suché, široká škála nastavení programů, za mě super. Velice doporučuji.

LG RC81V5AV7Q

LG RC81V5AV7Q

Přidáno: 7. srpna 2023

• samocistici kondenzator
  • dvojity filtr na necistoty
  • i pri maximalni urovni suseni pradlo neni pomackane
  • Po dvou letech a ctyrech mesicich se odporoucel motor, V LG nas vypoklonkovali s ti ze na mechanicke zavady se prodlouzena desetileta zaruka nevztahuje. Kecy o prodlouzene desetilete zaruce muzete zvesela ignorovat, LG bude delat vse pro to, aby ji nemuseli plnit.

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Beko B5T672490WCSHBC

Ověřený zákazník elektro Urbánek RomanM

Přidáno: 3. srpna 2023

Zakoupeno v elektro Urbánek

Nádherná sušička, výborná záruka 5 let, snad bude sloužit hodně dlouho.

LG RC8TV9AVWN

LG RC8TV9AVWN

Ověřený zákazník LGshop.cz Miloslav

Přidáno: 3. srpna 2023

(naposledy upraveno 3. srpna 2023)

Zakoupeno v LGshop.cz

• sušičku jsem koupil jako dárek z důvodu spokojenosti s předchozím nákupem
Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S

Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S

Přidáno: 2. srpna 2023

• Opět skvělá koupě. Cena garantuje kvalitu. Nádherné oddělení
  • psí srsti od veškerého sušeného prádla.
  • Spotřeba elektřiny optimální k výkonu sušičky.

Výborný výrobek této značky.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Pavel

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• má vše co potřebuji
  • nevím,,- mám ji chvili

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Lucie Š. Lucie Š.

Přidáno: 1. srpna 2023

(naposledy upraveno 5. srpna 2023)

• energetická třída A++
  • kapacita prádla 7 kg
  • počet programů 16
  • aplikace hOn a Wifi připojení
  • úzká hloubka (46,5 cm)
  • program Auto Care
  • skenování štítků a virtuální šatník
  • kvalita a zpracování
  • Active Dry
  • nádoba Aquavision
  • 4 stupně vysušení
  • kompletní sada 9 pečujících cyklů
  • jednoduchý a rychlý přístup k čištění filtrů
  • český ovládací panel

Sušička byla pořízena jako set společně s pračkou. Ideální volba pro menší koupelny. Hlučnost sušení 67 dB, což není úplně tiché, ale zvuk nijak neruší či neobtěžuje, přes zavřené dveře skoro nevíte, že sušíte. Výborný poměr cena/výkon/kvalita. Spotřebič, který skvěle zapadne do chytré domácnosti díky ovládání přes aplikaci hOn. S koupí produktu jsem spokojená a rozhodně mohu doporučit :-)

Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

adamikpatrik adamikpatrik

Přidáno: 25. července 2023

• Ovládání aplikací – výběr z více programů dle druhu oblečení/textilie
  • Snadné ovládání
  • Nádrž na vodu je upevněná na dveřích a obsahuje madlo
  • Výborný poměr cena/výkon
  • Uchycení krycího plastu filtru čerpadla působí křehce

Sušička má měně hlučný provoz než předešlá sušička Grundig. Líbí se mi variabilita programů a ovládání přes aplikaci.

Některé krycí plasty nelícují přesně, ale u sušičky za cca 11000 Kč je to akceptovatelné.

Haier HD90-A3959-S

Haier HD90-A3959-S

Přidáno: 25. července 2023

• hezký design
  • možnost nákupu v setu s pračkou

zakoupeno při celkové rekonstrukci koupelny, je to naše první sušička, takže spokojenost, nemáme porovnání s jinými

Candy CSOE C8DG-S

Candy CSOE C8DG-S

Ověřený zákazník Expert.cz Marcela

Přidáno: 20. července 2023

Zakoupeno v Expert.cz

Sušička funguje skvěle,navíc je velmi jednoduchá na ovládání,takže i starší člověk s ní bude spokojen.

Ověřený zákazník MALL.CZ Břetislav Holesz

Přidáno: 19. července 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Vzhledem k tomu, že je to jediná firma, která vyrábí slim sušičky na prádlo, nebyla jiná volba. Brali jsme tu nejlevnější, stará sušička se pokazila asi po 4 letech (víceméně totožná). Pokazil se kondenzator rozběhu, který má životnost cca 3000 hodin. Po výměně fungovala asi měsíc, potom stejný problém. Proto nákup nového modelu. Nemá smysl si připlácet více. Pracuje s vlhkem a prachem, životnost neočekávám delší.

Se sušením jsme spokojení, hlučnost nižší než u předchozího typu. Vlhkost a teplo v koupelně při sušení je velká, větrání je potřeba, pokud nemáte okno, počítejte se "saunou".
Programů je dost, sušíme však většinou na eco program. Stejně si sušička vyhodnocuje vlhkost prádla a prodlužuje nebo krátí program dle těchto údajů.
Celkově až na krátkou životnost spokojenost. Počítejte opravdu s max. pěti lety funkčnosti a vybírejte podle ceny.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

LG RC91V9AVSN

Ověřený zákazník LGshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2023

Zakoupeno v LGshop.cz

Tichá s bubnem na 9kg prádla.

PHILCO PDC 72

PHILCO PDC 72

Ověřený zákazník ExaSoft.cz vladimír mičulka

Přidáno: 13. července 2023

(naposledy upraveno 13. července 2023)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Zatím nevím , až čas ukáže zatím super .

LG RC80EU2AV4D

LG RC80EU2AV4D

Přidáno: 11. července 2023

• tichá, úsporná, osvětlení bubnu
  • Po dlohodobějším užívání se ucpe kondenzátor ke kterému se nedá uživatelsky dostat a sušička je nepoužitelná.

Přidám zde recenzi po 3 letech provozu, protože všechny recenze co tu jsou, jsou recenze nového, nebo maximálně měsíc starého výrobku. Já jí mám 3 roky a zhruba těsně po 2 leté záruce se cykly sušení začaly výrazně prodlužovat. Po dalším roce užívání to doslo do takové fáze, že běžnou nápln prádla to sušilo až 6 hodin. Byl bohužel ucpaný samooplachovací kondenzátor. Ono totiž ten samooplach funguje(nebo spíš nefunguje) tak, že voda po kondenzátoru stéká, což k vyčištění nestačí. Kondenzátor bohužel není u LG přístupný jako u běžné sušičky, musí se celý přístroj rozebrat, stěny, buben, všechno. Pak kondenzátor ze spodku přístroje vyjmout a vyčistit vapkou. Oprava v servise vyjde na cca 4000, já to tedy dokázal rozebrat a vyčistit sám, ale mám nějaké technické zkušenosti a běžný uživatel to určitě jen tak nezvládne, mě to trvalo asi 5 hodin práce. Kdyby se toto stalo po 10 letech provozu tak bych neřekl ani slovo, ale životnost 2-3 roky a pak takovýhle technický zásah je naprosto příšerná. Tento systém samočistícího nepřístupného kondenzátoru mají všechny sušičky LG, doporučuji proto se poohlédnout po úplně jiné značce, kde jde kondenzátor vyčistit po otevření dvířek klasicky štětečkem. Kromě toho má i sušička celkem malý filtr který se musí čistit opravdu téměř po každém sušení, filtr není ani příliž účinný, spousta bordelu proletí kolem jeho těsnění, naše předchozí sušička candy měla filtr mnohem lépe řešený třístupňový a cca 2x tak velký, navíc za filrem byl ještě jeden jakoby molitanový filtřík který dokázal odfiltrovat i drobné nečistoty, u LG je jen dvoustupňový filtr.

Beko FDS75242CSH4A

HAIER HD90-A3979-S

HAIER HD90-A3979-S

Přidáno: 4. července 2023

• Velký prostor
  • Popis není česky, ale používám pouze dva programy

Moc hezká, prostorná.

Electrolux EW8H358SC

Electrolux EW8H358SC

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 1. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní provedení sušičky
  • možnost prohození otevírání dvířek
  • opravdu velmi tichá i bez zapnutého extra tichého chodu
  • nesrazilo se mi prádlo, jako u té předešlé
  • všechny popisky a programy v češtině
  • vnitřní osvětlení
  • možnost vypnout/zapnout upozornění při skončení programu
  • super funkce navíc jako ložní prádlo XL a osvěžení
  • extra funkce proti pomačkání

Se sušičkou jsem maximálně spokojen! Velmi kvalitní provedení samotné sušičky. Oceňuji možnost prohození strany otevírání dvířek- nikdy nevíte, kdy manželka bude chtít předělávat koupelnu a funkci použijete :)
Sušička je při sušení věcí opravdu velmi tichá ( v porovnání s minulou, ještě dražší). A to jsem ani nezapnul extra tichý chod, který sušička má.
Všechny programy a popisky jsou v češtině. Takže stačí jen jednou kouknout do návodu, který program co znamená a hned víte.
Uvnitř sušičky je zabudované světlo, které vnitřní prostor pěkně osvítí, takže nemusíte svítit velkým světlem v koupelně či jiné místnosti.
Při skončení programu dává znamení pomocí třech pípnutí. Které si ale můžete vypnout/ zapnout. Což oceníte, když vám spí malé dítě. A můžete to měnit i v průběhu sušícího cyklu.
Zatím jsem sušil jen 3x (sušičku mám týden), ale prádlo se mi v ní zatím opravdu nesrazilo, jak výrobce slibuje :)
Velmi oceňuji programy navíc, které jsem neměl, jako například ložní prádlo XL, osvěžení. Super je i extra funkce proti pomačkání.
Sušička se svými funkcemi a programy může srovnávat s mnohem dražšími modely, ba je i dokonce lepší. Za mne tedy super nákup!

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25