Nejnovější recenze ze sekce Sušičky prádla

AEG AbsoluteCare T8DBG48WC

AEG AbsoluteCare T8DBG48WC

Ověřený zákazník Tamatelektro Renata

Přidáno: 27. dubna 2023

(naposledy upraveno 27. dubna 2023)

Zakoupeno v Tamatelektro

Beko DPS 7405 G B5

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v DobréElektro.cz

Reakce obchodu DobréElektro.cz

velice náš těší, že jste se zbožím spokojen a děkujeme za recenzi.
S přáním hezkého dne
dobréelektro.cz

Rostislav Rostislav

• Účinnost sušení
  • Poměr cena/výkon
  • Prostorný buben
  • Krásný vzhled
  • Energetická třída

Výborná a účinná sušička s možností ovládat přes mobilní aplikaci. Aplikaci je možné snadno nastavit a dává přístup k řadě programů na míru jednotlivým druhům prádla. Energeticky velmi úsporná. Pojme opravdu hodně prádla a přitom není zbytečně velká.

Haier HD80-A3959-S

Haier HD80-A3959-S

Jiří Čermák Jiří Čermák

• výborná sušička
  • fantastická aplikace
  • zatím o ničem nevím

Přiznám se, že vždy jsem byl odpůrcem sušiček, ale až když jsem poprvé viděl co sušička z čerstvě vypraného prádla ještě dokáže dostat a zůstane v ní na filtru, tak jsem svůj názor zcela změnil. Sušičku Haier, stejně jako ostatní výrobky od Haieru, jsem si vybral nejen díky výbornému poměru cena/kvalita, ale i pro jejich skvělou aplikaci, kdy po její instalaci již sušičku ani jinak neobsluhujeme. :-)

LG RC8TV9AVHN

LG RC8TV9AVHN

Ověřený zákazník planeo.cz Stanislava

Zakoupeno v planeo.cz

Je to moje první sušička, tak nedokážu porovnat. Ale je tichá a s výsledkem jsem spokojená.

Whirlpool FFT M11 72B EE

Whirlpool FFT M11 72B EE

Ověřený zákazník planeo.cz Stuff

Zakoupeno v planeo.cz

• Za dobré peníze hodně muziky

Měl jsem starý model sušičky Whirlpool a i po patnácti letech bezchybně fungovala. Jedinou závadou je prasklá síťka filtru v místech ohýbání. Tento model to má bohužel řešené úplně stejně, tak se obávám že po pár letech také praskne.

Ověřený zákazník OKAY.cz Milan

Přidáno: 23. dubna 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

• funguje skvěle

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2023

(naposledy upraveno 21. dubna 2023)

Zakoupeno v OKAY.cz

• tichý provoz, dobrá cena
Beko EDS74251CSH1W

Candy ROE H11A2TCEX-S

Candy ROE H11A2TCEX-S

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Vše perfektně suché i dvě pračky prádla vysuší bez problèmu. Šikovně uložená nádržka na vodu ve dveřích i přístup k filtrům super.

LG RC81V9AV4N

LG RC81V9AV4N

Ověřený zákazník Electro World Petr

Přidáno: 20. dubna 2023

Zakoupeno v Electro World

• moderní sušička na prádlo, šetrná a výkonná

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. dubna 2023

(naposledy upraveno 19. dubna 2023)

• mobilní aplikace
  • základní programy + mnoho programů v aplikace
  • velký buben
  • osvětlení
  • pěkný vzhled
  • snadná obsluha
  • 12 lez záruka na motor
  • hlučnost ( ale u sušiček prý běžný jev, porovnáváme s pračkou)
  • nejde zapnout osvětlení během sušení ( nebo nevíme jak)

Naše první sušička, vybírali jsme podle vzhledu a energetické náročnosti. Překvapující pro nás byla hlučnost, určitě nedoporučujeme zapínat na noc během spánku.

Velice užitečná je mobilní aplikace, se kterou se dá spárovat, nabízí mnoho předpřipravených programů pro mnoho druhů prádla. Ukazuje dobu sušení a hlásí když je prádlo hotové. Není nutností aplikaci však používat.

Aplikaci je možné v DEMO režimu vyzkoušet i bez spotřebiče.

Celkově jsme se sušičkou zatím spokojeni.

Beko XDF95245CSH3BHST

Beko XDF95245CSH3BHST

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2023

Zakoupeno v planeo.cz

Produkt jsem vybral od doporučení známého

Ano určitě doporučuji

Vybavenost produktu a spokojenost

Beko HDS85243CSH2A

Beko HDS85243CSH2A

Josef Sedlák Josef Sedlák

Přidáno: 17. dubna 2023

(naposledy upraveno 13. května 2023)

• Nekvalitní výrobek,za dobu 4měsíců co ji máme 2 měsíce v poruše a servis katastrofa

Sušičku jsme koupili 10.1.2023, již 28.1 se přestal točit buben,hned nahlášena oprava přes web,dle servisu na který jsme čekali další dva týdny spadl hnací řemen. Opraveno do 15a-ti minut. 16.4 sušička nejde zapnout jen pípá varovný signál, neustále se zhasíná display. Přes web nahlášen servis, 25.4 dojel technik, dle zajištění je vadná elektronika ale tu sebou nemá i když jsem jej po telefonu na toto závadu upozornil. Takže teď čekáme na náhradní elektroniku až dojde.12.5 jsem volal do servisu ohledně nového dílu a servis jej nemá.tzn nestihne opravu ve 30-ti dennî lhůtě. Tímto je to pro mě poslední kapka a sušičku vracím prodejci.
Podtrženo a sečteno: tento výrobce u nás skončil. Naštěstí je toto jediný výrobek ,který od něj máme. A i ten půjde z domu.

Gorenje DNE72/GN

• Jednoduche ovladani
  • Jednoduchý navod
  • Snadno cistitelne filty
  • Suší skvělé
  • Dvirak se oteviraji do prava
  • Kratky program 89 min
  • Provetrani pradla
  • Hlucnost

Sušička je super, jsem maximalne spokojena. Ma sposutu programu, susi skvele. Programy nejsou ani moc dlouhe a nejvic ocenuji provetrani pradla.
Sice je trošku hlučnější, ale to neni po zavření dveri takový problém. Filtry se cisti snadno. Za me doporucuji.

Ověřený zákazník e-BEKO.cz Ověřený zákazník

AEG TR939M4C

Ověřený zákazník Alza.cz Swen

Přidáno: 15. dubna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Vynikající pomocník do domácnosti. Tichý. Prádlo je krásně vysušené a hebké. Líbí se mi že není nutnost zapojovat sušičku
  • na odpad a možnost dalšího využití vody.
AEG TR818A2C

AEG TR818A2C

Ověřený zákazník elektropankrac.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2023

Zakoupeno v elektropankrac.cz

• dobře suší
  • nízká spotřeba
  • dost často se během sušení menší kus oblečení (např. ponožka) zasekne u dvířek a pak se nevysuší pořádně
  • filtr se nečistí úplně dobře
  • slibovaný cashback od AEG se nekonal :(

Na bílé elektro je pro mě AEG vždy jasná volba, která zatím nikdy nezklamala.
Bohužel slíbený cashback, který mě motivoval k nákupu již nyní, se alespoň zatím nekonal. Výrobek jsem zaregistroval a o cashback požádal, ale kontaktován jsem dále nebyl.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Zachytávání ponožek nebo menších kusů prádla mezi dveřmi a okrajem u sušiček obvykle způsobuje vkládání do bubnu velkého množství prádla, které je tak tlačeno na dvířka. Při běžné náplni se zachycené části při reverzním chodu bubnu vytočí ven. Doporučujeme buben plnit do dvou třetin, aby prádlo mělo v průběhu cyklu dostatek prostoru. Každý druh tkaniny, a tedy i každý program má jiný požadavek na váhu vkládaného prádla. Tyto doporučené maximální váhy naleznete v návodu k použití. Akce Cashback, která nyní probíhá se vztahuje na nákup v období od 20. 2. do 30. 4. 2023 pro jeden nebo více spotřebičů AEG zařazených do akce. Registrace spotřebiče do akce musí proběhnout do 14 dnů od nákupu. Ve svém účtu MyAEG přejděte po registraci modelu do sekce Mé bonusy a vyberte nabídku CASHBACK. Na základě zvoleného bonusu obdržíte e-mail s instrukcemi na doplnění čísla bankovního účtu a doložení nákupního dokladu. Do 30 dnů od ověření správnosti všech náležitostí jsou následně peníze odeslány na zadaný bankovní účet. Stav registrace a datum schválení najdete na stejné registrační stránce v záložce Stav registrace. K jakémukoli dalšímu ověření registrace je k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25