Nejnovější recenze ze sekce Sušičky prádla

HAIER HD90-A3939-S

HAIER HD90-A3939-S

jirinovak jirinovak

Přidáno: 14. února 2024

• Haier jsme vlastnili před 20 lety a to tu značku znalo málo lidí.
  • My jsme se k ní přez nekvalitní náhrady např. Beko konečně vrátili a žena po nekonečných reklamacích minulých sušiček, které byly hezké akorát prádlo neušušili, si konečně užívá suché prádlo
  • NIC!

Opravdu stojí za to se k této firmě vracet!

Beko DPY 8506 GXB1

Beko DPY 8506 GXB1

Přidáno: 14. února 2024

• spokojenost s vysušením prádla
  • cena (ale přesto jsem čekala, že vydrží alespoň 5 let)
  • prachové částice se dostávaly přes dvojí filtr dál do sušičky
  • po dvou letech a 3 měsících odešel ovládací panel a tepelné čerpadlo. Oprava nerentabilní, raději jsme pořídili AEG

Moje první sušička, byl to pro mě kompromis - cena x výkon. S vysušením prádla jsem byla spokojená. Dvojí filtr, dvojí čištění, na to si člověk zvykne, ale nebylo to řešeno tak dobře jako třeba u AEG - plno prachových částic se dostalo až ke kondenzátoru...
Po dvou a čtvrt roce odešel nejen ovládací panel, ale celé čerpadlo, tudíž sušička nešla ovládat dle navolených programů, ale zároveň netáhla ani nesušila. Kdyby vydržela 5 let, dala bych jí 100%, ale takto určitě ne. Velké zklamání. Zřejmě na zmiňovaných kurv*tkách od výrobce něco bude - hlavně aby spotřebič přežil záruční dobu a pak můžete vyvézt na sběrný dvůr. To je pak panečku ekologie :-(

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Sušička funguje skvěle, je trochu hlučnější, ale s tím se dá žít. Je pěkná, ladí nám s pračkou Hoover, máme je na sobě s mezikusem od Candy.
Zatím jela 3x, koupila jsem ji hlavně kvůli odstranění chlupů psa z dek a oblečení a evidentně funguje, takže jsem nadšená :)
Vybrala jsem ji kvůli vzhledu, aby ladila s pračkou stejné značky a i stejný slim model.

Samsung DV80CGC0B0AE

Spokojenost.

AEG TR818A2C

AEG TR818A2C

Přidáno: 8. února 2024

• Vyhovovalo nám úplně vše.
  • Po necelých 5 letech odešlo tepelné čerpadlo a servisní technik to nacenil na 11.500,- Kč. To opravdu nepotěší.

Se sušičkou byla spokojenost, ovšem když odešlo tepelné čerpadlo, nedalo se jinak a pořídí se jiná sušička. Tentokrát asi od konkurence. 5 let mi přijde málo, ať se na mě v AEG nezlobí. Za cenu okolo 16000,- Kč jsem čekal jinou výdrž. Co je mi platná dlouhá záruka na konvertorový motor, když za 5 let sháním jiný výrobek???

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a došlo k závadě. Model TR818A2C je v prodeji až od druhé poloviny roku 2022. Pravděpodobně tak půjde o jiný model. Závadu a možnosti opravy rádi přesněji prověříme. Kontaktujte nás prosím na emailovou adresu [email protected]. S pozdravem Tým AEG

HAIER HD100-A2979-S

HAIER HD100-A2979-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Lenka

Zakoupeno v MALL.CZ

• Suší to přilíš dlouho, neefektivně. Oblečení pořád vlhké při zvolené funkce cotton + hned do skříně + nejvyšší úroveň teploty. Jsme velmi zklamaní
Bosch WQG233D1BY

Bosch WQG233D1BY

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• lepší třída účinnosti, i když ta může klesat s tím, jak bude docházet k postupnému zanášení výparníku tepelného čerpadla
  • Dle zkušeností ze servisu, je sušička propustnější pro textilní prach, který postupně sušičku likviduje
  • Záruka pouze 2 roky
  • výrobek nebyl podroben veřejným zátěžovým testům, jak je běžné např. u výrobků pro západní trh
  • výparník tepelného čerpadle je potřeba čistit, ale to si každý doma neudělá. Je potřeba vyříznout záslepku, opatrně vyčistit jemné žebrování a dokoupit servisní klapku pro opětovné uzavření otvoru.

Hledal bych spíše sušičku, kde je záruka zdarma na více než 2 roky.

LG RC81V9AV4N

LG RC81V9AV4N

Ověřený zákazník LGshop.cz airon

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v LGshop.cz

• Dobrý výrobek dobře suší...
  • Nevím o ničem
LORD T1000

LORD T1000

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Iva.p4

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v Elektro Vaďura

Produkt jsem vybrala kvůli obsahu 9 kg prádla, prodloužené záruce na 5 let bez příplatku a systému 3 filtrů, které určitě prodlouží životnost sušičky.

Beko B5T672490WCSHBC

Beko B5T672490WCSHBC

Ověřený zákazník elektro Urbánek Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

(naposledy upraveno 5. února 2024)

Zakoupeno v elektro Urbánek

Sušička jako taková je perfektní. Co mi vadí je funkce SteamCure, která je všude propagována jako funkce "vstřikování páry". Dle komunikace s výrobcem se ale jedná jen o kropení, s párou to nemá nic společného. Po spuštění programu se z křídla postupně vybryndá voda to je vše. Proto bych uvažovala nad jiným modelem.

Haier HD90-A3979

Haier HD90-A3979

Přidáno: 5. února 2024

• Můžu jen doporučit.
  • Je i vzhledově hezká a krásně funguje

Tuto pračku můžu všem doporučit,

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Přidáno: 3. února 2024

• Idealna,pomer cena -vykon
  • Ziadne zatial

Beko EDS74251CSH1W

Beko EDS74251CSH1W

Přidáno: 2. února 2024

• Super sušička za příznivou cenu.
  • Je úzká,takže nezabírá zbytečně prostor.
  • Návod a užívání je poměrně intuitivní..

AEG AbsoluteCare TR818A4C

HAIER HD90-A3979-S

HAIER HD90-A3979-S

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Milan

Přidáno: 28. ledna 2024

(naposledy upraveno 28. ledna 2024)

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• prádlo je velmi dobře vysušené
  • velká nabídka programů
  • lze postavit i na univerzální mezikus mezi pračku
  • výhodou je dvojí filtr pro prach
  • popisky na ovládacím panelu nejsou v českém jazyce
  • hlučnost neodpovídá udávaným decibelům, AEG se stejnými decibely je značně tišší
  • Do dnešního dne ( 10 dní od registrace ) nedorazil certifikát o prodloužení záruky
  • menší nádobka na kondenzovanou vodu ( zatím ale dostačující )
Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

Ověřený zákazník Alza.cz Jan Michalík

• Úzká susička
  • Aplikace na ovládání
  • Hodně programu

Sušička kupována k pračce, zatím spokojenost. Filtr se dobře čistí. Velký zásobník na vodu. Výhodá, že je ve dveřích u předešlé jsme měli zásuvku a nebyl vidět stav vody.

Bosch WTH85205BY

Bosch WTH85205BY

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• Problem pripojit k odpadu

V popisu je, ze lze pripojit k odpadu, pouze ze prislusenstvi neni soucasti baleni. Pri dodani se vsak ukazalo, ze pripojit k odpadu nelze nebo pouze slozite, musely by se pravdepodobne odmontovat plechy v zadni casti susicky apod. Pro ty, kdo chteji susicku napojenou na odpad rozhodne nedoporucuji!

AEG TR838P4C

AEG TR838P4C