Whirlpool AZA 999

Hlučnost
71 dB
Počet programů

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• Velký buben ,prádlo není pomačkané.Je prostě perfektní doporučuji.

DOPORUČUJI, SUŠIČKA JE PERFEKTNÍ

• , zakoupeno v elektrospecialista

• možnost přímého napojení do odpadu
    • zatím nic nezjištěno

spokojenost s produktem, bezproblémový provoz, doporučuji výrobek

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Jsem nadšená, jsme čtyřčlenná rodina, za jeden den šest praček a hned ve skříni. Jednoduché ovladání

Typ sušičky

Spotřeba energie - bavlna na žehlení 9 kg 1,75 KWh

Trvání programu - bavlna na žehlení 9 kg 146 min

Spotřeba energie - extra suchá bavlna 9 kg 2,16 KWh

Kapacita sušení 9 kg

Možnost změny směru otvírání dveří ano

Objem bubnu 121 l

Jemné prádlo ano

Vlna/syntetika ano

Jeans ano

Jemné prádlo/vlna ano

Program pro velké kusy prádla ano

Smíšená náplň ano

Indikace jemné sušení ano

Indikace nemačkavá úprava ano

Indikace start ano

Indikace zablokovaného filtru ano

Indikace plného zásobníku vody ano

Indikace konec programu ano

Frekvence 50 Hz

Proudová pojistka 10 A

Výkon ohřívacího tělesa 0,75 kW

Celkový příkon 1,05 kW

• Whirlpool AZA 999 je sušička s největší kapacitou bubnu na trhu - zvládne naráz vysušit až 9 kg prádla! A to není jediné, čím se může pyšnit. Další praktickou funkcí je technologie 6. smysl AirCare pro šetrné sušení prádla a vynikající péči o tkaniny. Využívá asymetrického pohybu bubnu a unikátního proudění vzduchu uvnitř spotřebiče k co nejšetrnějšímu sušení vašeho prádla. Funkce Ecomonitor informuje o energetické spotřebě zvoleného programu. Inteligentní senzory zabraňují přesušení prádla. Energetická třída přístroje je A-50%, což znamená poloviční úsporu energie oproti spotřebičům klasické třídy A. Sušení probíhá při 40 stupních namísto běžných 60, čímž také šetříme životní prostředí. Chcete osvěžit své déle nepoužívané prádlo? Není problém, speciální program vám v tom pomůže. Prádlo se v sušičce nezamotá ani při maximálním naplnění bubnu.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• Velký buben ,prádlo není pomačkané.Je prostě perfektní doporučuji.

DOPORUČUJI, SUŠIČKA JE PERFEKTNÍ

• , zakoupeno v elektrospecialista

• možnost přímého napojení do odpadu
    • zatím nic nezjištěno

spokojenost s produktem, bezproblémový provoz, doporučuji výrobek

• Jedna z předností bude,že nepotřebuje odpad,tudíž může stát kdekoli. Zatím jsem nic negativního nenašel.
    • Neumí naskládat prádlo do skříně jako ta 1..

Je to moje 3. sušička. Ta 1. se občas ptala,jestli bych to nemohl někdy pověsit já. Prostě se mně se líbí po všech stránkách.

• nízká energ. spotřeba
    • suším i dvě pračky v jedné várce
    • díky prostoru rychleji suché
    • konečně nežehlím
    • nic jsem neshledala

První sušička, kterou jsme si pořídili a spokojenost maximální. Měla jsem obavy, abych nemusela prádlo opravdu pečlivě třídit a nedošlo k poškození prádla, tyto obavy byly zbytečné, od počátku bez ''nehody'', prádlo voňavé, načechrané. Pro rodinu s dětmi ideální pomocník. Za jeden den čtyři pračky ve skříni a prádlo voňavé podstatně déle než ze šňůry. Splnila očekávání i přesto, že jsme nejprve uvažovali o AEG. Nedám na tuto sušičku dopustit, to se raději vzdám myčky :)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Velký objem prádla - 9 kg
    • Za 1 den vypráno i vyžehleno pro 3 člennou rodinu
    • Hlučnost, se kterou se musí u sušiček počítat

Jsem velmi spokojená, se sušičkou zatím žádný problém, vše suché a prádlo je možno hned poskládat a uložit do skříně. žehličku v domácnosti již nepoužíváme (pouze na košile) :o)

• , zakoupeno v TEshop

Jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• velká kapacita, účinnost sušení
    • hlučnost, ale s tím člověk počítá

skvělá volba!