Siemens WT 48Y780

Změna otevírání dveří
Zvukový signál
Refresh

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velmi dobrý produkt, super programy, výhodou je koš na na boty a svetry.
    • trochu hlučnější

Prozatím jsem velmi spokojená.Konečně už prádlo nemusím žehlit a nejvíc jsem spokojená s programem PEŘÍ, jelikož nosíme převážně péřové bundy.
    Musela jsem se trochu naučit používat digitální dotykový displey, ovládaní je naštěstí v češtině, tudíž splést se nemůžete.

• Nízká spotřeba el. proudu
    • Velký výběr programů
    • Výborný je koš na svetry a boty
    • Jednoduché ovládání
    • Zkrácená doba sušení podle vlhkosti prádla
    • Po vyjmutí vše skládám do skříně, žehlím jenom košile

Dobrá značka, cena odpovídající kvalitě, úspora času a hlavně prádlo bez prachu a chlupů (psích). Doporučuji každému, kdo si chce ulehčit práci.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nemusím žehlit, prádlo perfekt suché, je až k nevíře, kolik vody sušička odstředí víc jak 1l z jedné dávky. Měli jsme si ji pořídit dřív
    • vyrobeno v Polsku

Měli jsme si ji pořídit dřív.

Typ sušičky

Změna otevírání dveří: ANO
Hlučnost při sušení (dB): 64

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem IQ 800

třída spotřeby energie A-60%
systém sušení pomocí tepelného čerpadla
plně elektronické

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velmi dobrý produkt, super programy, výhodou je koš na na boty a svetry.
    • trochu hlučnější

• Nízká spotřeba el. proudu
    • Velký výběr programů
    • Výborný je koš na svetry a boty
    • Jednoduché ovládání
    • Zkrácená doba sušení podle vlhkosti prádla
    • Po vyjmutí vše skládám do skříně, žehlím jenom košile

• vyrobeno v Polsku

Měli jsme si ji pořídit dřív.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

zatím funguje bez problému a splňuje očekávání

Vyborny produkt.Nezehlim.

• 3.2.2014 - email do Siemensu:
    • Máme doma sušičku Siemens IQ700 WT46W592 (v té době nejvyšší řada, s německými popisky). Po cca 2,5 roku provozu se objevila "závada", zapípání a sušička odmítala sušit. Zavolali jsme do servisu a ti nám poslali technika. Přijel a za 800Kč sušičku vyčistil a řekl, že je to normální, ale že běžně se to stává už v záruční době. Nyní zhruba po třetím až čtvrtém měsíci sušička zapípá a musíme ji vyčistit. Naučil jsem se ji vyčistit sám, ale trvá to cca 1-1,5 hod a moc příjemná práce to není, obzvlášť pokud ji máte v setu na pračce. Musí se rozbrat vrch a bok, vyndat motůrek čerpadla propláchnout vyústění mechanickým čerpadlem několikrát vodou. Nachází se zde chlupy a žmolky z prádla.
    • Tímto bych se chtěl zeptat, zda-li lze uvedený problém řešit nějakým jiným způsobem, protože bych toto od kvalitního spotřebiče Siemens za 25tis. neočekával. Dle technika se jedná o běžnou provozní záležitost s čímž rozhodně nesouhlasím. Podotýkám, že jsme tříčlenná rodina a sušičku používáme v běžném provozu cca 5x týdně.
    • --------------------------------------------------------------------------
    • 20.8.2014 - email do Siemensu:
    • po usilovném boji se žmolkováním a častém rozebírání a čištění sušičky každé dva měsíce sušička po 3,5 letech dosloužila. Přijel autorizovaný servisní technik a konstatoval vadný kompresor. Oprava 12500,-.
    • Toto bych opravdu u značkového spotřebiče Siemens za 25.000 Kč nečekal. Jakým způsobem se stavíte k takovým případům? Je možné s vámi řešit nějakou kompenzaci nebo je vám zákazník po uplynuté záruční době lhostejný?

Nedoporučuji!!!

• , zakoupeno v Pracky-susicky.cz

kvalita made in germany

• , zakoupeno v Pracky-susicky.cz

Super

• , zakoupeno v Elektro Ostrava

• výborná sušička s levným provozem

v současné době špička

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pracuje přesně tak jak člověk očekává :) co tam vložíte vrátí suché, jednoduché ovládání, pro někoho další +, že je v češtině
    • zatím jsem nepřišel na žádné vady krom toho že došla s 1,5 vody v kazetě + v bubnu byly kapky vody což bych v této kategorii neočekával

zatím spokojenost, snad škoda toho že jen jeden program umí 8kg, další to omezují třeba i na 1,5kg, ale asi to lépe nejde.. :)