PHILCO PDCI 103

PDCI 103 Crown SUŠIČKA PRÁDLA PHILCO Parametry: Energetická třída A+++ Náplň prádla 10 kg Hlučnost při sušení 65 dB Roční spotřeba energie 211 kWh Rozměry...
12 690 Kč

Český panel

• , zakoupeno v Elektro Vaďura

• Skvělá, ticha, rychla
    • Petileta záruka po registraci
    • Jsme moc spokojeni, dříve Ariston Hotpoint.

Doporučujeme koupi a byli jsme moc spokojeni s e-shopem elektro Vaďura, moc dobre nám poradili

• Pojme dost prádla, dodáno i s košíkem na sušení bot

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• jednoduché čištění filtrů, režim standard vysuší prádlo za 1,5h, i když na začátku napíše displej čas přes 3h. Manželka je moc spokojená, takže já taky. Máme pračku Philco na 10kg prádla, proto jsme chtěli i sušičku na 10kg prádla
    • ten návod na připojení sušičky na odpad je zavádějící, je lepší se podívat na stránky výrobce

Typ sušičky

Hlučnost při sušení 65 dB
Roční spotřeba energie 211 kWh
Rozměry výrobku ( VxŠxH ): 85 x 60 x 64 cm

Vlastnosti:

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem
Možnost napojení kondenzátu na odpad
Vnitřní osvětlení bubnu
Senzorické řízení provozu – nastavení úrovně suchosti prádla
15 programů
Můj program
Časové sušení
AntiCrease proti pomačkání prádla
Zvuková signalizace ukončeného programu
Zvuková signalizace plného zásobníku na kondenzát
Zvuková signalizace plných filtrů

Dokumenty

• , zakoupeno v Elektro Vaďura

• Skvělá, ticha, rychla
    • Petileta záruka po registraci
    • Jsme moc spokojeni, dříve Ariston Hotpoint.

• Šetří čas
    • Měkké ručníky i bez aviváže
    • Odstraní psí chlupy z oblečení
    • Snadno se ovládá, spousta programů
    • Jednoduchý způsob čištění
    • Vejdou se i peřiny

• Pojme dost prádla, dodáno i s košíkem na sušení bot

• Velká na 10 kg
    • Stojánek na sušení bot

Velký buben na 10 kg. Krásně měkké a nadychané prádlo. Velká nádržka na vodu i přidána hadice do umyvadla, vany. Je to první sušička a naprostá spokojenost. Prodloužená záruka. Stojánek na sušení bot.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sušička splnila naše očekávání, doporučujeme

• , zakoupeno v HQelektro.cz

• neni nejak hlučná, ma opravdu velmi jednoduche ovladani (aj pro chlapa :-) ) docela se dobře čistí filtry. má spotřebu 450W to jsem nameřil při programu standard
    • otvirani dviřek jde ztuha, ale asi je to pojistka proti dětem
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vypadá solidně,čas ukáže.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nízká spotřeba A+++
    • velký buben 10kg.
  • , zakoupeno v Elektro Oáza

• Velky objem pradla
    • Skvele susi, bez poniceni
    • Vsechny prachove filtry jsou dostupnek vycisteni
    • Prodlouzena zaruka
    • Je hlasita, coz je asi u susicky normalni, my ji mame ve sklepe, takze nevadi

Susicku jsme porizovali z duvodu ocekavani miminka a s vyberem jsem si dala zalezet. Chtela jsem hlavne kvalitu, finance nebyly az tak rozhodujici, proto jsem vahala do posledni chvile zda poridit tuto a nebo Miele. Nakonec vyhrala tato a teda jsem s ni spokojena nad ocekavani. Vyzkousela jsem vsechny programy a druhy tkanin a susi perfektne, lze zvolit i ruznou intenzitu suseni. Pokud se pradlo vytahne hned za tepla a povesi nebo slozi, neni nutne zehleni - dokonce i u panskych kosil s non iron upravou, ktere vzdycky bylo treba zehlit i pres schnuti na raminku. Velmi ocenuji jak zbavuje obleceni chlupu a jineho bordelu, ktere neodstranila pracka. V domacnosti se tremi kockami to je sakra pomoc. Libi se mi kvalitni zpracovani a to, ze vsechny ze tri filtru, ktere susicka ma, si muze uzivatel vycistit sam (velke prekvapeni pro me bylo, ze nektere susicky napr. Siemens maji posledni filtr pro uzivatele nedostupny, musi se volat servis a nebo pocitat s tim, ze nedlouho po zaruce odejde.) Doufam, ze susicka bude takto skvele dlouho fungovat.