Hotpoint TCD 874 6H1

• Susi dobre
    • Operativne meni cas dle mnozstvi a vlhkosti pradla
    • Trochu hlucnejsi
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Mám dvě malé děti a konečně hned suché a krásně voňavé prádlo.
    • Nemusím žehlit.
    • Měla jsem si ji koupit už dřív.
    • Porucha ihned po prvním zapnutí.
    • Servis z Hotpointu se mi místo za dva dny ozval až za čtyři a to jsem si všechno musela obvolat sama. Nakonec to byla jen drobnost.

Jsem opravdu moc spokojená.

Typ sušičky
Hlučnost
70 dB
Počet programů
Tepelné čerpadlo

Předem plněná volně stojící konzenzační sušička prádla TCD 874 6H1 (EU) s tepelným čerpadlem a kapacitou 8 kg.Sušička TCD 874 6H1 (EU) od značky Hot Point patří do energetické třídy A+, takže je šetrná a i úsporná zároveň.Se sušičkou TCD 874 6H1 (EU) máte možnost volby až  ze 17 programů sušení.

Technické parametry:

Džíny Ano

Jemné prádlo Ano

Vlna Ano

Ložní prádlo Ano

Program na sušení jemného prádla Ano

Snadné žehlení Ano

Osvěžení Ano

Možnosti

Odložený start Ano

Rychlé sušení Ano

Hlavní funkce

Heat Pump technologie Ano

Systém proti zmačkání na začátku a konci sušení Ano

Zvuková signalizace konce programu Ano

• Trochu hlucnejsi

• Jednoduché ovládání
    • Po 4 letech motor KO
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Mám dvě malé děti a konečně hned suché a krásně voňavé prádlo.
    • Nemusím žehlit.
    • Měla jsem si ji koupit už dřív.
    • Porucha ihned po prvním zapnutí.

Jsem opravdu moc spokojená.

• Zatím nic
    • Moc lehká, při otevírání dvířek se musí přidržet
    • Velmi hlučná
    • Zatím použita 4x a prádlo nebylo pořádně vysušené.

Koupila jsem ji, protože byla v akci a stála jako sušičky se spotřebou B. Mám možnost srovnání s Whirlpool a to je mnohem lepší liga. Kvalitnější provedení, líp se čistí filtry apod. Za normální cenu, tj. 13900 ji rozhodně nedoporučuji.

• Opravdu velký buben.
    • Prádlo je po sušení opravdu načechrané, nezmačkané a velmi příjemné na dotek.
    • Velký displej má přesní a přehledné informace.

Velmi s klidným svědomím doporučuji.