Gorenje D 8666 N

LCD displej
Odložený start
Vnitřní osvětlení bubnu

• , zakoupeno v EURONICS

• neprůhledné dveře (byla obava, aby mimino nebavilo sedět a koukat)
    • suší v pohodě, samozřejmě občas nějaký zamuchlanou kapsu je potřeba pak vytáhnout, nebo zapnout ještě na 30 minut sušení
    • suší kratší dobu než na začátku program ukáže, většinou pod 2,5 hodiny
    • osvětlení bubnu - původně mi to přišlo jako zhýralost, ale když jsem měl srovnání s jinou sušičkou, která to nemá, tak jsem teprv ocenil.
    • suší kratší dobu než na začátku program ukáže, tedy se dá hůře odhadnout kdy skončí
    • filtr ve dvířkách to chce spíše omýt než jen otřít a při přenášení práší
    • v návodu chybí podrobnější popis, co zahrnuje který program

zatím po cca měsíci provozu bez problémů, uvidíme jak to bude za pár let.
    Z praktického užití, mě jen mrzí, že součástí balení nejsou dva filtry (myšleno ty pěnové části) k filtru tepelného čerpadla. Když to člověk poctivě vyčistí, jsou vlhké, což znemožňuje další sušení než uschne.

• Jednoduche ovladani, mala spotreba

Vyborny pomocnik

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Velký objem, nízká spotřeba, dostatek programů, ukazatel zbývajícího času, dětská pojistka, odložený start.
    • Nic.

Je to má první sušička a jsem spokojená. Dveře se otevírají doprava, což na stránkách není uvedeno. Prádlo je suché dřív téměř o polovinu, než ukazuje na začátku programu. Přijde mi vcelku hlučná,ale ne o moc oproti myčce. Oceňuji dětský zámek a velký objem. Prádlo je krásně nadýchané.

Typ sušičky
LCD displej
Odložený start
Vnitřní osvětlení bubnu
Zvukový signál

Kondenzační sušička Gorejnje D 8666 N s tepelným čerpadlem patří do energetické třídy A+++. Sušička pojme až 8 kg prádla. Elektronické ovládání s LCD displejem nabízí vlastní nastavení praní pro všechny programy.

Ovládání

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem

TwinAir (dvojsměrnné proudění vzduchu)

Displej: Elektronické ovládání s LCD displejem

Servisní diagnostika

Zvukový signál

Vlastní nastavení praní pro všechny programy

Programy senzor+čas

SensoCare (volba režimů sušení)

Mix

Vlna

• Syntetika: 2 stupně vlhkosti
  • Bavlna: 4 stupně vlhkosti
  • jemné prádlo: 1 stupeň vlhkosti

Funkce

Nižší teplota sušení

Anticrease systém (proti pomačkání)

Počet stupňů vlhkosti bavlny: 4

IonTech (vyhlazení vláken prádla ionizátorem vzduchu)

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem

TwinAir (dvojsměrnné proudění zduchu)

Digitální ukazatel zůstatkového času

Vákuové nožičky

Příslušenství

FiltrationSupreme špičková filtrace

Bezpečnostní systémy

Automatické vypnutí pri otevření dvíek

Signál plné nádrže na kondenzát

Anticrease systém (proti pomačkání)

Technické parametry

• Úroveň hluku dB (A) re 1 pW: 66 dB
  • Rozměry (Š x V x H): 60 × 85 × 60 cm
  • Netto hmotnost: 52 kg

• , zakoupeno v EURONICS

• neprůhledné dveře (byla obava, aby mimino nebavilo sedět a koukat)
    • suší kratší dobu než na začátku program ukáže, většinou pod 2,5 hodiny
    • filtr ve dvířkách to chce spíše omýt než jen otřít a při přenášení práší
    • v návodu chybí podrobnější popis, co zahrnuje který program

zatím po cca měsíci provozu bez problémů, uvidíme jak to bude za pár let.

• Jednoduche ovladani, mala spotreba

Vyborny pomocnik

• Nic.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jsem úplně nadšená ze sušičky. Suší perfektně, jednoduché ovládání, stejně tak i čištění filtru...Skvělá spotřeba elektr.energie...Suším všechno co vyperu a jsem 100% spokojená. U této sušičky je hooodně muziky za slušné peníze. :-)
    • Zatím nic.

Hlavním důvodem nákupu bylo to, že se mi doma držela vlhkost ze sušení prádla na sušáku...prádlo schlo dlouho a zatuchávalo.
    Při dvou dětech se u nás pere co druhý den a byl problém s místem na sušení a dobou sušení. Teď vyperu, vysuším, než se vysuší jedna pračka prádla už se pere další a za chvilku mám vše čisté, suché a krásně voňavé, zbavené prachu, chlupů od psa, žmolků atd.... No byl to skvělý kup a všem doporučuji.