Electrolux EDH 97980W

volně stojící
Hlučnost
67 dB

• , zakoupeno v K-store.cz

• Sučička s velmi nízkou spotřebou elektřiny a přehledným grafickým ovládaním. Manuál je trochu k ničemu, ale lze ji ovládat intuitivně. Čekala jsem, že bude hlučnější. Postupně v ní zkouším i choulostivější materiály v sekci "speciální" a v podsekci "směs" (například kostýmové kalhoty, krajkové prádlo, svetry) a jsem zatím spokojená. Buď už pak jenom oblečení poskládám, nebo trochu přežehlím, žehlení je výrazně snažší a rychlejší.
    • Zklamal mě program "vlna a hedvábí", dávala jsem do něj svetříky a roláky z úpletu. Sušička se sama programově zastaví a dál nejede, byť mám pocit, že je prádlo stále vlhké. Jinými slovy se nedá vložit přímo do skříně, buď se musí dosušit na ramínku nebo ho dám do programu "směs" a dosuším ho.

V zásadě jsem spokojená. Hodně jsem zvažovala sušičku iron aid (verze B) kvůli napařování prádla, ale nakonec jsem se rozhodla pro tuto verzi sušičky A+ a udělala jsem dobře. Kdyby výrobce vyráběl verzi iron aid ve verzi A+, vytvořil by pro hodně moderních lidí ideální produkt :-)

Typ sušičky
kondenzační
Maximální náplň
7 kg
Způsob umístění
volně stojící
Hlučnost
67 dB

Sušička prádla ELECTROLUX EDH97980W. Sušička prádla Electrolux EDH 98970 W je bezkonkurenčně nejúspornější varianta principu sušení pomocí tepelného čerpadla – energetická třída A-40%. Tepelné čerpadlo umožňuje sušit stejné účinně při nižsích teplotách sušení – ideální řešení pro jemné tkaniny. Maximální luxusní výbava včetně velkého LCD displeje v češtině a vnitřního osvětlení bubnu.

Více informací o sušičce prádla ELECTROLUX EDH97980W naleznete ve specifikacích produktu.

• , zakoupeno v K-store.cz