CANDY CS H8A2DE-S

Program pro vlnu

• Energetická třída:   A++
  • Náplň prádla praní:   8 kg
  • Roční spotřeba energie:   236 kWh
  • Hlučnost sušení:   67 dB(A)

Technologie

Technologie Smart Touch - bezdotykové propojení sušičky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání

Stahování nových funkcí a cyklů, Kontrolní cyklus

Ovládání pomocí hlasu, Tipy a triky

Kg detector – detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení sušení

• Senzorové sušení -  4 úrovně: Extra suché, Do skříně, Na ramínko, K žehlení

Smart Touch

Funkce

Časované sušení

Odložený start až 24 hod

Rychlé sušení (30, 45, 59 min)

Ochrana proti pomačkání

Zablokování tlačítek

Ukazatel zanesení fitlru

Ukazatel naplnění nádoby na vodu

Bezpečnost

Bezpečnostní zámek dveří

Konstrukce

Digitální displej

Easy Case - Nádoba na vodu umístěná ve dvířkách

Objem nádoby na vodu 5 l

Možnost napojení na odpad (hadička součástí dodávky)

Umístění pantů vlevo

Galvanizovaný buben, Buben s obousměrným otáčením

Objem bubnu 115 l

Polohovatelné nožičky

Prosklená dvířka

Rozkládací filtr na textilní prach v bubnu

Barva:   Bílá

Rozměry V x Š x H (cm):   85 x 60 x 59,5 cm

Distribuce ČR se zárukou 5 let

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

• plná záruka 5 let

zatím použito jen několikrát ,

• Snadná manipulace, suché oblečení, sbohem sušení ☝

Dobrá cena, mnoho programů, snadné použití

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Pěkný na pohled, spousta - použitelných - programů. Velmi se mi líbí, že detekuje vlhkost. Zpočátku bylo "děsivé" vidět program 2:50 minuty, ale jak vysychá voda, čas se zkracuje.
      • Pěkně schne, kabinetní suchý je opravdu suchý.
      • Neexistuje žádný normální popis, co jsem našel na netu, není pro tento typ, našel jsem schémata v popisu produktu jiného typu. ( jak poznám, který program co dělá? ) To může být problém pro trochu starší zákazníky nebo někoho, kdo si s tím neumí/nechce poradit ! / proto " dávám" pouze 4 hvězdičky/

Hledal jsem výrobek, který by byl relativně prostorově a energeticky úsporný, určitě s tepelným čerpadlem, ale nestál moc peněz. Říkají, že je příliš hlasitý - ve srovnání s čím? Když jsou dveře zavřené, není je téměř slyšet.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Snadno se používá, má praktické umístění nádrže a dobře schne.
      • Obdrželi jsme vadný výrobek z výroby, čerpadlo na něm nebylo dobré, takže po druhém použití bylo servisováno, údajně se jedná o typovou vadu stroje, mají jich hodně. Trvalo více než měsíc, než se nám vrátil.

Není to úplně dobrý produkt.

• Skvělý produkt! Není hlučný, má spoustu možností programů
      • Neexistuje žádný takový

Opravdu víte, co je napsáno! Dobrá cena! Líbí se mi to

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Je ve dveřích + v bytě není vlhkost.
      • Nevrátí vám 20 tisíc.

Cena + spotřeba energie

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

S výrobkem Candy jsem nebyla spokojená, protože jsem ho nedostala. Takže to nevím.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Funguje to, jak jsem očekával, ještě se s tím musím naučit zacházet.

• hlasité,
        • nejasné uživatelské rozhraní

Vybral jsem si na základě porovnání poměru ceny a kvality

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Cena je přijatelná! Lepší, než jsem si myslel. Fantastický stroj!

Myslím, že je to nejlepší poměr cena/výkon! !!