Bosch WTW 86564BY

• pěkně suché a nadýchané prádlo, většinu nemusím žehlit
    • -hlučnost, malá nádobka na kondenzát

Super produkt :)

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Jsem velmi spokojená. Je usušeno za hodinu a půl. A než mi začne vřít v kuchyni voda na těstoviny, mám prádlo složené a ve skříních. Paráda :-).

O sušičce jsem přemýšlela již dávno a také jsem si už rok pročítala recenze, ale vždy jsem si nějak řekla, že by byla nadbytečná. Máme velký dům, plno místností ... Ale ! ...
    1) sušáky na věšení doma v zimě mi zrezivěly,
    2) každá místnost v domě je nějak využitá a stejně ty sušáky všude překážely,
    3) neustále jsem hlídala počasí. Je nás pět, takže v sobotu byl maraton a běda, když nebylo počasí vlídné. Taky jsem někdy i několikrát převěšovala.
    4) žehlení - to také stálo za to.
    A pak stačila jedna sobota, kdy se ptáci opravdu na balkoně nad šňůrami s prádlem vyřádili ... a následně neděle, kdy byl silný vítr a několikeré kousky jsem hledala u sousedů, některé jsem vůbec nenašla ... a bylo to jasné ... SUŠIČKA :-).
    Teď jsem nadšená. Když jsem poprvé skládala ještě teplé, nadýchané a voňavé prádlo ... když jsem viděla kolik chlupů z kocoura a prachu ve filtrech zůstalo ... bylo mi jako když vidím vysněný dárek pod vánočním stromečkem :-)) ...
    Ale chápu, že každý k tomu musíme "dozrát" ... pro mne už je sušička nezbytná :-).

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím máme jen krátce. Pokud budu hodnotit jen první dojem, tak jsem spokojená. Splňuje vše, co jsem očekávala. První sušení proběhlo v pořádku. Musím vyzkoušet různé programy a možnosti, ale věřím, že to bude ok.

Typ sušičky
Změna otevírání dveří
Zvukový signál
Refresh
Časovač

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW86564BY patří do energetické třídy A++. Sušička Bosch WTW86564BY je vybavena samočistícím kondenzátorem SelfCleaning Condenser, díky čemuž se již nemusí čistit. Sušička Bosch WTW86564BY nabízí systém šetrného sušení SensitiveDrying system.

Technické parametry

• maximální kapacita ve standardním programu bavlna: 7 kg
  • druh sušení: kondenzační
  • třída spotřeby energie: A++

ActiveAir Technology

Roční spotřeba energie 212.0 kWh/rok

• Třída účinnosti sušení: B
  • hlučnost: 65 dB
  • speciální programy: vlna finish, mix, sportswear, extra krátký 40´, halenky/košile, časový program teplý, časový program studený

cyklus načechrávání

SelfCleaningCondenser - několikanásobný automatický proplach kondenzátoru během fáze sušení technologie AutoDry komfortní nastavení sušících časových a senzorových a speciálních programů jedním otočným voličem

• LCD-displej: ukazatel zbytkového času a průběhu programu, časová předvolba, dodatečné funkce a doporučující informace
  • sušící systém Sensitive Drying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
  • AntiVibration Design: zaručuje stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování

Vnitřní LED osvětlení bubnu mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek signál na konci programu prosklená dvířka plnícího otvoru stříbrnábílá

Závěs dvířek: vpravo kovový zámek

Technické informace rozměry (V x Š xH): 84.2 x 59.8 x 63.6 cm možnost podstavit pod pracovní desku

4zákazníci nedoporučují produkt

• 5 let dobře sušila
    • Samočistící kondenzát, nevěřte tomu, po pěti letech musím nechat sušičku odvézt do servisu a nechat odborně vyčistit , nikdy jsem nepoužila aviváž, vždy řádně vodou proplachuji filtry

V žádném případě si tuto značku již nekoupím

• Ideální pomocník, dokonale vysuší odstaraní vlasy, zvířecí srst, prádlo není opotřebené sušením, protože sušička je velmi šetrná k prádlu.
    • První porucha v záruce, druhá stejná poruch po skončení záruky. Doporučení servisního technika vyhodit!!!

Tento prodkut jsem si vybral na základě dobrých recenzí lidí, kteří bohužel píší recenzi chvíli po zakoupení produktu. Je naprosto úžasné, že má sušička samočistící filtr a velmi nízkou spotřebu energie, ale co z toho, když pořizovací cena je vysoká a její poruchy se dějí neustále dokola. Není to jen můj názor, ale toto bylo první co jsem se dozvěděl v service. Oprava 4000Kč a to ještě nelze provést na místě. Takže jste 14 dní bez sušičky. Byl by to naporsto dokonalý výrobek, kdyby se do filtru dalo sáhnout z pohodlí domova a ne volat pokaždé drahý servis...

• , zakoupeno v elektropecka

• pěkně suché a nadýchané prádlo, většinu nemusím žehlit
    • -hlučnost, malá nádobka na kondenzát

Super produkt :)

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

1) sušáky na věšení doma v zimě mi zrezivěly,
    2) každá místnost v domě je nějak využitá a stejně ty sušáky všude překážely,
    4) žehlení - to také stálo za to.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobré parametry
    • A++
    • Vše dělá jak má

V této ceně dobrý a spolehlivý výrobek

• , zakoupeno v KASA.cz

• - nemusím žehlit prádlo
    • - je krásně nadýchané
    • - je třeba vychytat jaký program nastavit
    • - v ceně není i držák na sušení bot

Doporučuji.

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• dobře vysuši za krátký čas

dobře vysuší za krátký čas

• , zakoupeno v Expert.cz

• naprosto splnila mé očekávání
    • krásný design
    • prádlo nadýchané a voňavé i bez aviváže
    • sama neskládá prádlo :-))

vybrala jsem si Bosch - protože máme spotřebiče pouze od této značky a fungují dlouho a bez oprav (myčku mám 10 let :-) )
    bála jsem se hlučnosti, ale máme jí v ložnici a manžel u sušení i spí
    naprostá úspora času
    mám děti alergiky a toho prachu co se pochytá - bezvadné
    člověk musí volit programy s rozvahou a já mám zatím štěstí a vše máme v původní velikosti
    pouze 1 velký potisk začíná ztrácet barvu
    nechápu jak jsem bez ní mohla být

• , zakoupeno v Expert.cz

• super