Bosch WTR87TW0CS

Sušička s nízkou spotřebou a vysokým výkonem, která nabízí velmi efektivní sušení. Dokáže vám vysušit prádlo rychleji než dříve. Velký displej v češtině zaručuje snadné ovládání. ...
18 239 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 18 959 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta199 Kč93 % • 2 495 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč88 % • 6 694 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta699 Kč91 % • 10 381 recenzíDalší informace

Sušička prádla Bosch WTR87TW0CS má EasyClean filtr v kombinaci s třídou A+++, což zaručuje extrémně efektivní sušení. A se snadným čištěním filtru kondenzátoru. Určitě oceníte program AutoDry (šetrně usuší prádlo přesně podle požadovaného stupně sušení) a Rychlé sušení (usuší vaše prádlo podstatně rychleji než dříve). AntiVibration Design je mimořádně stabilní a zvláště tichý, díky speciální ochraně proti vibracím. Ovládání je velice snadné - díky češtině, velkému displeji a otočenému voliči.

Sušička šetrná k vašemu prádlu

Díky jedinečnému designu bubnu v sušičkách Bosch je funkce šetrného sušení SensitiveDrying System k vašemu prádlu výrazně ohleduplnější. Speciálně tvarované unášeče prádlo během sušení jemně načechrávají a snižují množství záhybů. Prádlo tak bude měkké a příjemné k vaší pokožce a vy si užijete oblíbené kousky svého šatníku mnohem delší dobu. Prostě jako v bavlnce.

Typ sušičky
Samočistící kondenzátor
Český panel
Program pro peří

• , zakoupeno v Alza.cz

• Rozšířená záruka na 5 let!
    • Odvod kondenzátu do odpadu hadičkou.

Sušičku doporučuji, je to dělo!
    Velká kapacita a výborná cena.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sušička Bosch zatím ( týden v provozu) funguje tak jak má. Je tichá a výkonná.

• Tichý chod, menu na sušičce v češtině, přehledné a dostačující programy
    • základní program prádlo zcela nevysuší, musí se volit program s větší intenzitou sušení, bude vyšší spotřeba

Typ sušičky
Samočistící kondenzátor
Český panel
Program pro peří

Více stability, méně hluku a vibrací

Nový design bočních stěn je nejen velmi poutavý, ale tento systém také poskytuje více stability a omezuje vibrace. Posílená izolace také reguluje hladinu hluku, díky čemuž jsou sušičky Bosch velmi tiché.
Více stability, méně hluku a vibrací

Snadné a přehledné ovládání

Bosch trvá na tom, že čím dokonalejší technologie, tím jednodušší má být její používání. Takže namísto hledání bezpočtu skrytých funkcí vám sušičky Bosch nabídnou geniálně jednoduché nastavení. Jakýkoli program vyberete jednoduše pomocí otočného voliče. Všechny potřebné informace jsou ihned zobrazeny na velkém přehledném displeji. A tak máte vše na očích a pod kontrolou.
Snadné a přehledné ovládání

Sušení citlivých a speciálních textilií - žádný problém

Vybrané modely sušiček Bosch nabízí speciální sušicí programy (např. pro vlnu, peří, sportovní a fitness oblečení). Vy si tak můžete být jistí, že i o vaše jemné oblečení bude postaráno s potřebnou péčí.
Sušení citlivých a speciálních textilií - žádný problém

Rychlé sušení, když spěcháte

Spěcháte? Žádný problém! Rychlé usušení během 40 minut, vhodné pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin, vysoce přesný systém kontroly teploty a sledování stavu stupně vlhkosti oblečení v reálném čase. Vaše oblečení si tak můžete obléknout ihned po konci sušení.
Rychlé sušení, když spěcháte

Více místa pro vaši pohodu… A žádný sušák!

Sušičky Bosch vám usnadní život a ušetří místo v domácnosti. Sušák už nebudete potřebovat. Váš život bude snadnější a vaše prádlo měkčí, příjemnější, méně zmačkané a zdravější.
Více místa pro vaši pohodu… A žádný sušák!

SUŠIČKA BOSCH WTR87TW0CS

Sušička prádla s tepelným čerpadlem. Vysoký výkon sušení a zároveň nízká spotřebou energie ve třídě A+++. Ovládací panel v češtině, snadné čištění a systém šetrného sušení se dokonale postará o vaše prádlo.

5 důvodů ke koupi:

■ EasyClean filtr v kombinaci s třídou A+++: extrémně efektivní sušení. A se snadným čištěním filtru kondenzátoru.

■ AutoDry: šetrně usuší prádlo přesně podle požadovaného stupně sušení.
■ AntiVibration Design: mimořádně stabilní a zvláště tichý díky speciální ochraně proti vibracím.
■ Velký LED displej: snadné ovládání a přístup k dalším funkcím.
■ Rychlé sušení: usuší vaše prádlo podstatně rychleji než dříve.

Spotřeba

• jmenovitá kapacita standardního programu pro bavlnu při plné náplni: 8 kg bavlněného prádla
• druh sušení: kondenzační
• třída spotřeby energie: A+++ v rozsahu tříd energetické účinnosti od A+++ do D
• roční spotřeba energie 176 kWh na základě 160 cyklů ve standardním programu pro bavlnu s plnou a částečnou náplní a spotřeby v úsporných režimech; skutečná spotřeba energie bude záviset na způsobu použití spotřebiče
• spotřeba energie ve standardním programu pro bavlnu s plnou náplní 1.4 kWh a spotřeba energie ve standardním programu pro bavlnu s poloviční náplní 0.83 kWh
• spotřeba energie ve vypnutém stavu 0.1 W a v režimu ponechání v zapnutém stavu 0.75 W
• program bavlna suché do skříně používaný při plné a částečné náplni je standardní sušicí program, na který se vztahují informace uvedené na štítku a v informačním listu; tento program je vhodný pro sušení běžně mokrého bavlněného prádla a je nejefektivnější z hlediska spotřeby energie pro bavlnu
• vážená délka trvání standarního programu pro bavlnu s plnou a částečnou náplní: 125 min
• délka trvání standardního programu pro bavlnu s plnou náplní 159 min a částečnou náplní 100 min
• třída účinnosti sušení: A na stupnici od G (nejméně účinný) do A (nejúčinnější)
• průměrná účinnost sušení ve standardním programu pro bavlnu s plnou náplní 90 % a průměrná účinnost sušení ve standardním programu pro bavlna s částečnou náplní 91 %
• vážená účinnost sušení ve standardním programu pro bavlnu s plnou a částečnou náplní: 91 %
• hlučnost: 64 dB (A) re 1 pW

Programy

• standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
• speciální programy: košile/halenky, jemné, ručníky, mix, rychlý 40', sport/fitness, vlna závěr, časový program studený, časový program teplý

Speciální funkce a nastavení

• cyklus načechrávání: 60 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
• TouchControl tlačítka: snadné žehlení, délka programu, šetrný, akustický signál, start/reload/pauza, nastavení jemného stupně sušení, odložení konce programu až o 24 hod.

Komfort a bezpečnost

• filtr EasyClean
• technologie AutoDry
• otočný volič
• velký LED displej: ukazatel zbytkového času, nastavení konce sušení až o 24 hod., ukazatel průběhu programu, speciální funkce
• systém šetrného sušení SensitiveDrying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
• AntiVibration Design: zaručuje vyšší stabilitu a tišší chod
• dětský zámek ovládání
• signál na konci programu
• skleněná dvířka s rámem v barvě perleťově tmavě šedá, bílá
• kovový háček zavírání dvířek
• dvířka otvíraná do strany, závěs dveří vpravo
• vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu

Technické informace

• hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 108,6 cm
• technologie tepelného čerpadla s chladivem R290 šetrným k životnímu prostředí

Dokumenty

• , zakoupeno v Alza.cz

• Rozšířená záruka na 5 let!
    • Odvod kondenzátu do odpadu hadičkou.

Sušičku doporučuji, je to dělo!
    Velká kapacita a výborná cena.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sušička Bosch zatím ( týden v provozu) funguje tak jak má. Je tichá a výkonná.

• Tichý chod, menu na sušičce v češtině, přehledné a dostačující programy
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mám srovnání se sušičkou Miele ve stejné kategorii a musím říci, že Bosh je lepší, je tiššá, prádlo je opravdu suché a nadýchané. jsem velmi mile překvapena.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• A+++, tichá, šetrný buben, snadná obsluha
    • nemá osvětlený buben

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Projde 60cm futry
    • Prádlo je nadýchané a voňavé
    • Přizpůsobí délku sušení
    • Lze ji umístit na pračku stejných rozměrů bez mezikusu
    • Vyšší hlučnost
    • Nemá osvětlení bubnu

Zatím jsem ve fázi testování své první sušičky a tak musím vychytat jednotlivé programy. Občas se mi stane, že je prádlo trochu vlhké a musím dosušovat, ale na to určitě časem přijdu :) Překvapilo mě, kolik prachu se usadí na filtru.
    Sušičku doporučuji :)

• , zakoupeno v OKAY.cz

• kvalita sušení
    • poměr cena/výkon
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• možnost přerušení sušení

• velké množství programů
    • možnost přidání délky sušení
    • snadné čištění filtru
    • žádná

Jsem zcela spokojená.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Sušičku jsem velmi dlouho vybírala, protože jsem chtěla, abych měla možnost průběžně ručně čistit i "spodní" filtr, kde se časem (2-3 měs) zachycují velké chuchvalce prachu a zbytky textílií. Stará sušička (sloužila bezmála 16let!!!) AEG Lavatherm tuto možnost měla a já viděla, kolik nečistot se tam ještě zachytí. Je to v podstatě podobné, jako filtr u pračky a vzhledem k tomu, že máme doma chlupaté mazlíčky, tak to považuji za velkou výhodu. Ostatní tvz. samočistící sušičky mají časem problém a jak jsem se dozvěděla nezávisle na sobě od prodejců elektro či opravářů, stejně se k nim musí časem zastavit servisák a filtr vyčistit. Sušička Bosch WTR87TW0CS je velmi tichá, úsporná a má celkem dost možností v programování. Jediné co nevím je, na kolik stupňů 'C který program suší, nikde jsem to nenašla. A tak se musí zkoušet a zkoušet, které a jak prádlo vysuší. Návod je spíše orientační (já jsem náročnější :-) Takže první prádlo na sušení bylo takové, u kterého mi bylo jedno, jestli se s ním něco stane-zmačkání, přesušení, sražení atd. Po tomto testu jsem se už trochu zorientovala a sušení rozjela naplno. Do bubnu přidávám i tenisáky (potom je ale fakt hlučná, jsou ale i jiné koule), které prádlo pěkně vyboxují, zvlášť přikrývky. Prádlo nenechávám přesušit, ale jen tak do polovlhka a potom rozvěsím na hoďku na sušák, krásně se potom skládá a opravdu není zmačkané. Proto používám šetrnější programy i na bavlnu, abych si ušetřila práci. Ale to už si každý musí odzkoušet sám, co mu vyhovuje, sušička má navíc funkci načechrávání, ale vše se musí odzkoušet. Jinak filtry v bubnu jsou dva a celorozložitelné, ale nečistoty z nich jdou odstraňovat hůře, než jsem byla zvyklá (hodně záhybů) a při rozložení mi přesahují dřez, takže nacákáno všude. Ale to jde o zvyk a časem to vychytám. Sušička pracuje hodně intuitivně, všimla jsem si, že když jsem dala program 40min, tak na dyspleji skákal čas úplně jinak, za 23 min bylo vysušeno, takže senzor vlhkosti opravdu funguje. Chtěla jsem si ještě dokoupit tvz. košík na vlnu, kvůli svetříkům, ale už jsem to odzkoušela i bez a jde to. Jen je opravdu třeba zvážit, jaký materiál (kašmír apd. rozhodně NE) Běžné akrylové a směsové svetry (které běžně peru v pračce) mi to vysušilo pěkně a to na jemný program, opět s volným dosušením. Jde mi spíše o odchlupení, načechrání vláken a toho takto dosahuji. Takže sušička je bezva a těším se, jak mi ulehčí další práci. Rozhodně doporučuji.