Bosch WTE 86304 BY

Odložený start
Vnitřní osvětlení bubnu
Refresh

• , zakoupeno v Elme.cz

• splnuje to co jsem očekávala,jsem spokojena je velice prostorna takže pojme hodně pradla pro velkou rodinu

určitě doporučuji...

• Mám i dřívější model a nemohu si vynachvalit
    • Nemam

Viz nahoře

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• sušička splnila moje očekávání, tichý chod, prádlo krásně usušené a nezmačkané, žmolky a chlupy odstraněny z prádla
    • ----

Základní parametry

Kondenzační sušička Maxx 7 Sensitive

• Náplň prádla: 1-7 kg
  • Energetická třída: B
  • Spotřeba energie: při sušení (bavlna 7 kg, suché do skříně)
  • odstředěno v pračce při: 1400 ot./min.: 3,36 kWh el. energie, 89 min.
  • odstředěno v pračce při: 1000 ot./min.: 3,92 kWh el. energie, 104 min.
  • Hlučnost: 64 db
  • Rozměry (v x š x h): 84,2 x 59,8 x 62,5 cm

Další vlastnosti a vybavení

DUO-Tronic: 9 sušicích a 2 časové programy

SoftDry systém sušícího bubnu větší objem bubnu 112 l

• Dokud sušička fungovala, tak bylo vše v pořádku, údržba / péče / čištění nebylo nijak složité. Po této stránce nebylo co vytknout.
    • Po 3,5 letech provozu se dostavila "náhlá smrt" = přestala fungovat řídící jednotka a jediná možnost opravy je výměna jednotky. Bohužel cena jednotky je cca 7.500 Kč + doprava a práce autorizovaného servisního technika (nejbližší je 35km), čili minimálně 10.000,- Kč! Chtěl bych vidět šílence, který zaplatí 2/3 pořizovací ceny cca 15,000 Kč za opravu

Sušení v této sušičce nás vyšlo opravdu velice draho (náklady na energie + cca 5.000 Kč ročně k tomu!) a v tomto ohledu se musím smát všem těm dokonalým energetickým třídám A+++ a lepším :-)
    Přestože jsme v případě pračky a sušičky sáhli po "kvalitní značce", tak po této zkušenosti si už žádný výrobek Bosch nekoupím.
    Vždy jsem byl upozorňován na výrobky značek "nechvalné" pověsti - nicméně dva takové údajně mizerné/levné (pračka a sporák, před 10 lety obojí za příjemných 10.000 Kč) dodnes slouží, byla potřeba jen 1 malá oprava elektroniky pračky za pár korun po 7 letech provozu.
    I kdyby mi levná sušička "odešla" den po záruce, tak za cenu jedné Bosch bych měl dvě levné a ještě by mi sloužily o půl roku déle (pravděpodobněji by mi ale jedna vydržela mnohem déle).
    Doufám, že jsme se nestali obětí velice agresivně zvolené doby plánované životnosti výrobku...
    Mimochodem fima Bosch se ani nenamáhala vyjádřit k celé situaci (e-mailem), přestože je "názory zákazníků zajímají".
    Nic není dokonalé a porouchat se může cokoli, nicméně cenová politika servisu Bosch je jeden velký plivanec do tváře (bývalého) zákazníka.

určitě doporučuji...

celková spokojenost

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• absolutní spokojenost
    • nemám nic k vytknutí

vše ok,doporučuji všem.I já ji koupila na doporučení a pozitivní recenze.

• jednoduché ovládání
    • přehledný displej
    • kondenzační sušička na 7 kilogramů prádla
    • možnost namontovat přímo na pračku
    • je dost tichá
    • spotřeba energie je v normě (třída B)
    • prádlo se po vysušení už emusí žehlit (většina)
    • měkké a voňavé prádlo je jistota
    • kvalitní sušička
    • funguje naprosto bezproblémově
    • možnost odloženého startu
    • stejně jako u pračky nepříjemný zvukový signál po dosušení (agresivní pískání)

Tuto sušičku jsem koupili zhruba před rokem v setu s pračkou Bosh a využili jsme možnosti namontovat sušičku přímo na pračku, což ušetří spoustu místa. Samotná sušička je velmi tichá, i když to je docela jedno pokud máte prádelnu oddělenou od zbytku domu. Prádlo z ní je krásně načechrané a nemusí se potéani žehlit, my ji využíváme především na ložní prádlo a ručníky. Ovládání je nejen díky LCD displeji naprosto špičkové. Za rok provozu zatím žádná závada, skvělý výrobek.

• - jednoduché ovládání
    • - úspora času se žehlením, program sušení do skříně opravdu usuší prádlo tak, že ho stačí složit a dát do skříně
    • - senzor vlhkosti umožňuje zkrácení doby sušení podle skutečné vlhkosti prádla, při ždímání 1200 ot. bylo prádlo usušeno za 50 min., a to při programu sušení do skříně, který je nastaven na 1,45 hod.
    • - prádlo je měkoučké a voňavé

doporučuji těm, kteří mají problém, kde přes zimu v rodinném domě sušit prádlo (prostor, vlhkost)

• , zakoupeno v 123shop.cz

• výborná cena