Bosch WTE 86303

64 dB
Počet programů
Program pro vlnu

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• nemam vyhrad je super doporucuji,uz bych bez ni nebyla pradlo neni pomuchlane ,za 2roky zadny problem.
  • , zakoupeno v Elme.cz

Ticha, a splnuje vsechny pozadavky, ktere jsou uvedeny.

• , zakoupeno v Elme.cz

• Sušičku doporučuji,již dávno jsem si ji měla pořídit!
    • Prádlo je opravdu suchoučké a jen málo toho musím žehlit.

Mám z tohoto nákupu opravdu radost.Jsme početná domácnost a pořád jsem s nákupem váhala,ale o to více jsem tedˇráda,že ji konečně mám.
    Suším hlavně na program-do skříně.Nevěřila jsem recenzím,že odpadá nějaké žehlení,ale-hurá-je to tak.Když se nechá prádlo,,provát"studeným vzduchem a potom se pěkně poskládá,je opravdu o nějakou práci méně.
    Všem,kdo váhají,zda koupit nebo ne,snad pomůže můj názor a moje nadšení pro tento výrobek.
    A ještě jedno doporučení bych měla-při srovnávání cen v internetových a kamených obchodech jsem nevěřila vlastním očím.Proto doporučuji tento obchod.

Typ sušičky

• Šířka: 60 cm
  • Hloubka: 63 cm
  • Energetická třída: B
  • Barva: bílá

kondenzační sušička Maxx 7 Senstitive třída spotřeby energie: B náplň 7 kg plně elektronická regulace senzorové sušení

DUO-Tronic: 9 senzorových sušících programů a 2 časové spotřeba při sušení (bavlna 7 kg, suché do skříně):

• odstředěno v pračce při: 1400 ot./min: čas: 89 min, el.energie: 3,36 kWh
  • odstředěno v pračce při: 1000 ot./min: čas:104 min, el.energie: 3,92 kWh
  • TouchControl tlačítka pro volitelné funkce: start/stop, šetrné, snadné žehlení
  • speciální programy: vlna finish, extra krátký 40 min, peří

SoftDry buben

LCD-displej: ukazatel zbytkového času možnost podstavby rozměry (V x Š x H): 84,2 x 59,8 x 62,5 cm

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• , zakoupeno v Elme.cz

Ticha, a splnuje vsechny pozadavky, ktere jsou uvedeny.

• , zakoupeno v Elme.cz

• Sušičku doporučuji,již dávno jsem si ji měla pořídit!
    • Prádlo je opravdu suchoučké a jen málo toho musím žehlit.

• , zakoupeno v Elme.cz

• První dojem úžasný,pomocník je to veliký a jsem nadšená

Je to tichý a dobře ovladatelný produkt bosch ,prádlo je krásně měkoučké a nevím,proč jsem si vždy myslela že sušička je zbytečná a mačká prádlo.Koupit jsem si ji měla již dávno.

• Jednoduché ovládání, prádlo se nesráží,velká spokojenost.

Dobrá volba

• - senzorové sušení,sama si řekne,kdy je prádlo suché
    • - program na 2 hod.,po vyprání s 1000 ot. usušeno za 1 hod. 10 min.,měřili jsme spotřebu,píší 3,92 kW/h,my jsme naměřili 2kW/h...
    • - až na pár ,,velkých" bavlněných triček nic nežehlím
    • - jednoduchá obsluha
    • - zatím vůbec nic

- jsem naprosto spokojená,vřele doporučuji
    - za ty ,,peníze" nad mé očekávání :-)

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• kvalita,jednoduché ovládání