Bosch WTC 84101

• Jednoduché ovládání v češtině
    • Po skončení programu je prádlo suché
    • Hlučnost
    • Nelze napojit na odpad

mohu každému doporučit prádlo je jemné, nadýchané a suché. jenom složit a uklidit do skříně.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Určitě je to plus pro prádlo a hlavně pro alergiky.
    • Sušičku jsem chtěla hlavně proto,že jsme alergici a sušení venku byla naše smrt a také kvůli žehlení,aby jsme nemuseli stát u žehličky.
    • zatím nic

Sušičku jsem moc chtěla, nesnášim žehlení a také kvůli alergiím, když jsme sušili prádlo venku,často jsme se drbali a měli i vyrášky. Teď máme klid.Sušička zachytí spoustu chlupů,žmolků a prachu, a nevěřila bych,kolik vody z jednoho sušení bude a to vše nám šlo do baráku!!! Rozhovala jsem se mezi sušičkou Bosh třídy A a tímto typem, zvolila jsem tuto, ikdyž je třídy B, zase takový rozdíl na spotřebě není a když si představím, že byla o půlku levnější a ještě nemusím žehlit, tak jsem maximálně spokojená. Opravdu nežehlím!!! Pouze manželovi košile a jen některé. Nelituji koupě a určitě neváhejte, je to super věc.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

nemam zkusenosti s jinou susickou ale s touto jsme spokojeni hlavne cenove dostupna je sice trocku hlucnejsi ale mame ji v tech mistnosti takze to vubec nevadi

Typ sušičky
Hlučnost
67 dB
Počet programů

Kondenzační sušička BOSCH WTC84101BY

Díky technice DUO-TRONIC se prádlo v sušičce BOSCH WTC 84101 BY usuší šetrně a nadýchaně, přesně dle vašeho přání. Stačí jen zvolit jeden ze sušících programů např. suché na žehlení, méně suché nebo suché do skříně. Vše ostatní zařídí elektronika sušičky BOSCH WTC84101BY pomocí senzorů, které při dvou nezávislých měřeních zjišťují teplotu a zbytkovou vlhkost Vašeho prádla.

Další předností modelu BOSCH WTC 84101 BY je velkoobjemový nerezový buben SoftDry. Díky inovativním asymetrickým unášečům, elipsovitým prolisem a velkému bubnu o objemu 112 l bude Vaše prádlo při sušení klouzat jako po vzduchovém polštáři.

Kondenzační sušička BOSCH WTC84101BY je více popsána ve specifikacích nebo se o ní můžete informovat telefonicky. Spotřebič vám doručíme, vyneseme do patra a váš starý spotřebič odvezeme. Sušičku Bosch si můžete po telefonické domluvě vyzvednout osobně také na naší pobočce.

Popis produktu Sušička Bosch WTC 84101 BY:

• Energetická třída: B
  • Hlučnost při sušení (dB): 67
  • Kapacita prádla pro sušení (kg): 7
  • Displej: bez displeje
  • Speciální programy: start/stop, jemné, snadné žehlení
  • Typ: Volně stojící
  • Provedení sušičky: Kondenzační
  • Objem bubnu (l): 112
  • Vnitřní osvětlení bubnu: NE
  • Provedení výrobku: Bílá barva
  • plně elektronické řízení
  • spotřeba při sušení (bavlna 7 kg, suché do skříně):
  • odstředěno v pračce při: 1400 ot./min.: 3,36 kWh el.energie, 89 min.
  • odstředěno v pračce při: 1000 ot./min.: 3,92 kWh el.energie, 104 min.
  • systém DUO-Tronic: 7 senzorových a 2 časové programy
  • SoftDry systém sušení (galvanizovaný buben):
  • asymetrické unášeče pro dokonalejší načechrání prádla
  • elipsovité prolisy bubnu pro rovnoměrné sušení
  • obsluha senzorových a časových programů jedním otočným voličem
  • tlačítka s LED-ukazateli pro volitelné funkce
  • LED-ukazatele: ukazatele stavu sušení a doporučení: „vyprázdnit nádržku“ a „ vyčistit filtr
  • načechrávání na konci programu – až 90 min
  • závěs dveří vpravo, nelze změnit
  • možnost podstavby

• EAN: 4242002526416
  • Záruční doba: 24 Měsíců

• Nízká cena
    • Čištění
    • I přes čištění dle návodu musí ke mě přijet technik ze servisu a provést vyčištění - je ucpaná vlákny a tzv. šlemem

Máme ji od 7/2012 a ze servisu u nás byli 6x - provést čištění. Až bude mimo záruku - každé čištění stojí min 500 Kč. Již bych si ji nekoupila.

• z prádla se vychytá veškerý prach a žmolky,je nadýchané
    • hlučnost,nemá odložený start,větší spotřeba energie

za dobrou cenu,poslouží jako ta o několik tisíc více

• Jednoduché ovládání v češtině
    • Po skončení programu je prádlo suché
    • Hlučnost
    • Nelze napojit na odpad

• prádlo je suché za velmi krátkou dobu
    • vše je krásně nadýchané ( skoro nežehlím ), bez žmolků

Sušička předčila mé očekávání. Mám ji 14 dní a jsem maximálně spokojená!! Podle recenzí jsem čekala, že bude hlučná, ale není. Opravdu doporučuji!!

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Určitě je to plus pro prádlo a hlavně pro alergiky.
    • zatím nic