BEKO XDS74245CSH3BH

TOP 30 v kategorii Sušičky prádla

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

BEKO XDS74245CSH3BH

Úzká sušička prádla s energetickou třídou A+++ s automatickou ochranou proti zmačkání prádla...
11 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z SlevyElektro.cz

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (10)

Skladem • 1 varianta399 Kč93 % • 17 508 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 237 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 116 515 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 1 493 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma91 % • 651 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta379 Kč92 % • 55 564 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma3 722 recenzíDalší informace

Ověřený zákazník JanCV

• Tichý pohon a oceňuji řešení filtrů

Ověřený zákazník Pavlína

, zakoupeno v e-BEKO.cz

Sušička prádla Beko splňuje mé požadavky.Suší dobře,není ani moc hlučná,a zatím jsem spokojená .
    Určitě bych doporučila tuto sušičku i ostatním.
    Mám několik zvířat a sušička si docela dobře poradí i s chlupy na oblečení.

Ověřený zákazník Helena

, zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Moje první sušička. Jsem velmi spokojena, ale zatím nejsem schopna posoudit.

Parametry produktu

Tepelné čerpadlo
ano
Počet programů

Popis produktu

Šetrná k životnímu prostředí i k peněžence
Sušičky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Šetří tak nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Nižší spotřeba a oblečení jako nové.
Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Úzká sušička, která se vejde kamkoliv.
Slim sušičky Beko mají hloubku 46 cm, dohromady z přesahem bubnu a knoflíku pak 53 cm. Projdou proto klasickými panelákovými dveřmi, ale také je lze dát na slim pračku, na kterou jinak sušičku umístit nelze. Protože potřebují k připojení jen zásuvku, lze je dát v podstatě kamkoliv, třeba i do skříně.

ProSmart™ invertorový motor
Tiché, úsporné a spolehlivé sušení. ProSmart™ invertorový kompresor je tím správným srdcem sušičky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz sušičky po několik let.

Otočíte dveře a přizpůsobíte koupelně.
U sušiček Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Otevírání sušičky tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

Pohodlné sušení bez vylévání
Sušičky Beko lze připojit na odpad jako pračku. Sušička pak kondenzovanou vodu vypouští rovnou do odpadu, takže odpadá vylévání zásobníku na vodu ze sušení.

Dvojitá jistota zachycení nečistot.
Kombinovaný filtr tvoří dva samostatné filtry, které lze vyjmout a vyčistit. Dvojitý systém zachycení nečistot omezuje vniknutí nečistot do sušičky, a tím prodlužuje její životnost a zlepšuje účinnost sušení.

Osvětlení pro zapomenuté ponožky
Osvětlení bubnu sušičky pomůže vyjmout skutečně všechno prádlo. I zatoulanou ponožku nebo spodní prádlo.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Ověřený zákazník JanCV

• Tichý pohon a oceňuji řešení filtrů

Ověřený zákazník Pavlína

, zakoupeno v e-BEKO.cz

Určitě bych doporučila tuto sušičku i ostatním.
    Mám několik zvířat a sušička si docela dobře poradí i s chlupy na oblečení.

Ověřený zákazník Helena

, zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Moje první sušička. Jsem velmi spokojena, ale zatím nejsem schopna posoudit.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Ověřený zákazník Vráťa

, zakoupeno v ONLINESHOP.cz

zatím používána krátce, spokojenost.
    Splňuje proč jsme kupovali.

Ověřený zákazník Larysa

, zakoupeno v OKAY.cz