Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

AMICA SUPF 8231W

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ sušičky
kondenzační
Maximální náplň
8 kg
Způsob umístění
volně stojící
Hlučnost
66 dB
Počet programů
16
Tepelné čerpadlo
ano
Spotřeba el. energie
1.4 kWh
Energetická třída
A+++
Výška
84.5 cm
Šířka
59.5 cm
Hloubka
61 cm
Hmotnost
40 kg
Dětská pojistka
ano
LCD displej
ano
Odložený start
ano
Vnitřní osvětlení bubnu
ano
Změna otevírání dveří
ne
Zvukový signál
ano
Refresh
ano
Časovač
ano
Samočistící kondenzátor
ne
Program pro peří
ne

Parametry produktu

Typ sušičky
kondenzační
Maximální náplň
8 kg
Způsob umístění
volně stojící
Hlučnost
66 dB
Počet programů
16
Tepelné čerpadlo
ano
Spotřeba el. energie
1.4 kWh
Energetická třída
A+++
Výška
84.5 cm
Šířka
59.5 cm
Hloubka
61 cm
Hmotnost
40 kg
Dětská pojistka
ano
LCD displej
ano
Odložený start
ano
Vnitřní osvětlení bubnu
ano
Změna otevírání dveří
ne
Zvukový signál
ano
Refresh
ano
Časovač
ano
Samočistící kondenzátor
ne
Program pro peří
ne

Popis produktu

KAPACITA 8 KG

Velká kapacita sušičky umožňuje vysušit velké množství prádla.

ENERGETICKÁ TŘÍDA A+++

Chcete nižší účty za elektřinu? Vyberte si sušičku v nejvyšší energetické třídě a ušetříte při každém sušení a navíc přispějete k ochraně životního prostředí.

OSVĚŽENÍ PRÁDLA

Přichází jaro a je čas na osvěžení vašeho letního oblečení? Není třeba praní. Stačí zvolit krátký 20 minutový parní program - částice páry narovnají vlákna tkaniny, aby se odstranily všechny záhyby. Během několika minut tak máte opět svěží oblečení.

ČASOVÉ SUŠENÍ (STUDENÉ)

Sušení chladným vzduchem - přesně podle vašich představ. Program nepoužívá senzory vlhkosti a teploty, místo toho bude fungovat podle vašich nastavení. Máte plnou kontrolu nad délkou programu. Oceníte to například při osvěžení oblečení, které leželo v šatníku příliš dlouho, nebo u jemného oblečení, které nelze sušit teplem.

ČASOVÉ SUŠENÍ (TEPLÉ)

Sušení teplým vzduchem - přesně podle Vašich představ. Program nepoužívá senzory vlhkosti a teploty, místo toho funguje podle Vašich nastavení. Máte plnou kontrolu nad délkou programu, což oceníte například při sušení tlustých přikrývek nebo obuvi.

PROGRAM KOŠILE

Choulostivá blůza nebo košile vyžadují speciální zacházení. Tento program má optimální nastavení, tak aby efektivně usušil oblečení bez rizika poškození jemných tkanin.

PROGRAM MIX

Pokud máte spoustu různobarevného oblečení, je program Mix určen přímo pro vás. Díky tomuto programu se již nemusíte bát vyblednutí barev.

FUNKCE OBLÍBENÉ

Víte, který sušící program je pro vaše oblečení ten nejvhodnější? Nastavte si ho jako oblíbený a při každém sušení stačí zmáčknout jedno tlačítko, abyste ho spustili! Konec zdlouhavého nastavování. Ušetřete drahocený čas!

KAŽDODENNÍ 58’

Čas jsou peníze a proto jsou sušičky Amica vybaveny programem s úplným sušením, který trvá jen 58 minut! Čisté a suché oblečení každý den!

RYCHLÝ PROGRAM

Potřebujete okamžitě suché oblečení? Díky Krátkému programu je prádlo usušené za pouhých 45 minut. Stabilní teplota 50 °C navíc zabraňuje napínání vláken, takže Vaše oblečení vydrží déle.

OUTDOOR

Pokud cvičíme, nebo si užíváme pěší turistiku, naše rekreační a sportovní oblečení má speciální vlastnosti, jako je například voděodolnost. Nesprávné sušení může tento typ oblečení zničit. Outdoor program má speciální nastavení pro takové oblečení, které si tak déle zachová svoje unikátní vlastnosti.

FITNESS

Pojďme se starat o naše sportovní oblečení! Díky speciálnímu programu dokážeme efektivně vysušit i jemné mikrovlákno.

AUTOMATICKÉ ČIŠTĚNÍ FILTRU

Udržování čistého filtru je nezbytné pro dosažení optimální účinnosti sušičky. Nyní se můžeme vyhnout únavnému a nešikovnému čištění filtru pokaždé, když sušičku použijeme. Funkce Automatického čištění filtru totiž udělá špinavou práci pro nás! Zatímco se naše oblečení suší, filtr se čistí průběžně sám!

STEAM TOUCH

Prádlo není jen suché, ale i jemné na dotek. A to díky funkci SteamTouch! Částice páry vstupují do vláken, uvolňují je, vyrovnají a čistí. Pára zabíjí mikroby, dezinfikuje Vaše oblečení a zanechá ho voňavé a příjemné na dotek. Některé prádlo pak není třeba ani žehlit.

ODLOŽENÝ KONEC

Také byste rádi měli vyprané prádlo v určitý čas? Nyní můžete! Díky funkci “Odložený konec”, už nemusíte řešit jak dlouho daný program trvá, ale jen nastavíte za jak dlouho chcete mít dopráno.

MOTOR LOGIC DRIVE

Naše pračky jsou vybaveny bezkartáčovým motorem Logic Drive, který pracuje tiše, ekonomicky a efektivně.

ÚROVEŇ SUŠENÍ

Chcete si oblečení hned obléci, pověsit ho nebo ho rovnou žehlit? Vyberte jednu ze tří úrovní sušení a upravte vlastnosti sušených tkanin podle vašich potřeb!

OSVĚTLENÍ BUBNU

Vnitřní osvětlení sušičky se aktivuje při otevření dveří nebo tlačítkem. Díky tomu se vám bude prádlo do sušičky snadno vkládat i vyndavat.

SENZOR SUŠENÍ

Nastavili jste správnou teplotu sušení? Co když je příliš vysoká? Není se čeho bát, speciální senzory vlhkosti a teploty zvolí správné nastavení teploty a času podle typu a vlhkosti daného oblečení. Sušička tak nejen ušetří za energii, ale navíc se nemusíte bát o své oblečení.

OVLÁDÁNÍ LED DISPLEJ

Velký a přehledný displej ukazuje užitečné informace o průběhu cyklu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.