Amica SUPF 810 W

Dopřejte svému oblečení skvělou péči a sobě více volného času! Kondenzační sušička je praktickým pomocníkem do každé rodiny. Díky ní bude vaše prádlo příjemně měkké a voňavé a zároveň vhodné k okamžitému uložení do skříně, což výrazně ušetří váš čas. Nastavení je úžasně jednoduché, intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Velké množství programů se přizpůsobí každému kousku vašeho oblečení. Sportovní prádlo, dětské oblečení, syntetika, bavlna, to vše tato sušička zvládne levou zadní. A další praktické funkci, jako je odložený start, nebo vnitřní osvětlení bubnu, vám manipulaci se spotřebičem jen usnadní.

Užitečný pomocník

Každá aktivní rodina jistě ocení sušičku s tak velkou kapacitou prádla. Ze sušičky můžete oblečení uložit rovnou do skříně, což oceníte zejména v chladnějších měsících, kdy prádlo špatně schne.

Typ sušičky
Slim
Program pro hedvábí

• levná
    • 8 kg prádla

Potřebuji sušičku, ale momentálně jsem v situaci, kdy vybírám "od nejlevnějšího". Sušička splňuje vše, co potřebuju. Hodně se do ní vejde, suší dobře, byla dost levná. V recenzích jsem četla, že je hlasitá. Fakt není a jestli ano, tak jen o pár decibelů oproti jiným sušičkám (tohle je moje čtvrtá sušička v životě a jen jedna byla tišší).

Oproti sušičce, na kterou jsem byla zvyklá je malou nevýhodou, že nemá displej, takže nevím, kdy přesně dosuší, ale to je zanedbatelný problém.

• , zakoupeno v Alza.cz

Až na košík v Sušice je tento produkt výborná věc.

• , zakoupeno v Expert.cz

• vcelku rozumná cena
    • nádrž na vodu je nahoře
    • velký objem
    • hlučná
    • při větším naplnění neusuší
    • velká

Prádlo je někdy šíleně pomačkané (ale to asi není problém jen této konkrétní sušičky).
    V manuálu nejsou žádné vysvětlivky k ikonám programů - člověk může leda hádat.

Typ sušičky
Koš na sušení vlny a obuvi
Slim
Program pro hedvábí

Přehledné ovládání

Nastavení sušičky zvládne, za pomoci jednoduchého ovládacího panelu a otočnému ovladači, opravdu každý.
Přehledné ovládání

Programy na míru

Díky velkému množství programů si vyberete péči pro vaše oblečení přesně na míru. Ať už potřebujete usušit džíny, sportovní oblečení, nebo jen osvěžit dlouhodobě uskladněné prádlo, vždy na ovládacím panelu najdete ten správný program. Maminky s malými dětmi ocení program Baby Care a skvělý je také automatický program proti zmačkání.
Programy na míru

Praktické funkce navíc

Funkce odloženého startu dokáže příjemně ušetřit váš čas, stejně jako vnitřní osvětlení bubnu, díky kterému budete mít dokonalý přehled o náplni sušičky a při manipulaci s prádlem. Dětská pojistka se postará o bezpečnost našich nejmenších.
Praktické funkce navíc

• hlučnost (3)

• levná
    • 8 kg prádla

• , zakoupeno v Alza.cz

Až na košík v Sušice je tento produkt výborná věc.

• , zakoupeno v Expert.cz

• vcelku rozumná cena
    • nádrž na vodu je nahoře
    • velký objem
    • hlučná
    • při větším naplnění neusuší
    • velká

V manuálu nejsou žádné vysvětlivky k ikonám programů - člověk může leda hádat.

• dobrý
  • , zakoupeno v OKAY.cz

JE SEUPER

• , zakoupeno v Alza.cz

• Za málo peněz hodně muziky.
    • Zatím jsem nezjistil žádnou nevýhodu.

Je to naše první sušička. Celkem slušný kus nábytku. Nevyzkoušeli jsme zatím všechny programy, ale ty co jsme již zkoušeli, paráda. Spokojenost. Líbí se mi i osvětlení bubnu. Ani hlučnost není tak velká jak někteří píšou. To větší hluk dělají ty načechrávací míčky, které jsme přikoupili. Při menším objemu prádla nárazy o stěny bubnu sušičky rachotí tak že i náš pejsek utekl do boudy.
    Musím upozornit, že návod je pro otrlé. Čeština šílená a hlavně co mi chybí je, že v tabulce programů nejsou ikonky které jsou na ovladači. Dá se to vydedukovat, ale myslím si, že spousta lidí může mít s tím problém. Jo a ještě jsem chtěl upozornit, že přívodní šňůra je celkem krátká,takže jsem musel použít prodlužovací kabel i když to v návodu nedoporučují. Ale celkově spokojenost, doufám, že něco vydrží.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• tichá oproti jednou tak drahým sušičkám
    • vysuší rychle a lépe než mnohem dražší
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

Sušička sušila 6 krát, od té doby nefunguje a servis, co má řešit reklamace se už třetí týden neozval...

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• V době pořízení nejlevnější sušička, co je k mání, ale funguje :)
    • Vcelku rychlé sušení - stíhá sušit rychleji, než pračka prát.
    • Za tyhle peníze super stroj. Už žádné sušáky zavazející v kvartýru.
    • Není nutno instalovat na odpad, takže jde umístit kamkoliv.
    • Hodně zmatečný návod k použití
    • Osvětlení bubnu - krásná věc, ale po cca minutě se vypne - takže to nestihnu ani nějak kloudně posbírat prádlo - pokud ho mám už hned skládat do koše.
    • Trošku hlučnější, na druhou stranu signál, že je hotovo není skoro slyšet - "pípák" je hodně tichý.

Toto je moje první sušička prádla... Sice jsem o pořízení nějakého takového strojku už uvažoval delší dobu, ale prozatím to bylo jen v rovině teoretizování... Takže nějaké to tlachání po cca 10ti dnech provozu: Na to, že je to stroj z dolního cenového konce, svou práci odvádí perfektně. Hlavně už konečně mohl zmizet věčně někde překážející sušák na prádlo... A po pár dnech denního provozu - co řící? Proč jsem si takový stroj nepořídil již dříve? Se spotřebou elektřiny to možná trošku zahýbe, ale při tom, že tady po honu na kotle na TP topím už jen elektřinou to bude podle mně již skoro neznatelná položka v celkové spotřebě...

• Psal jsem recenzi Přidáno 26. října 2018
    • Nyní doplňuji informace.
    • Sušička funguje stále parádně, akorát nedávno nastal jeden závažný problém, začala zezadu téct voda a prádlo bylo párkrát nedosušené. Tato informace je spíše pro zručnější ženy a chlapi. Problém je, že i doporučeným či častějším čištěním všeho co se dá se žmolky dostanou do všech koutů a to převážně k čerpadýlku pro vodu, voda se pak hromadí ve spodní části a pak vytéká ven, toto jediné výrobce neuvádí a pravděpodobně proto aby lidé volali na servis - nelze mít za zlé. Ti co jsou zručný tak je zde zaručený způsob opravy, odkrytujte zadní plech a pravý boční (bráno ze zadního pohledu). Zde máte filtr který se doporučuje proplachovat 1 - 2 do 3 měsíců (standartně ho předními dvířky vytáhujete, a zde je ještě schránka (zacvaklá na plastových zámcích - opatrně ať je zbytečně neutrhnete ) která kryje prostor pro čerpadlo- na vše postačí menší plochý šroubovák a max jeden křížový) kterou se dostanete k čerpadlu - odpojíte fastony (označte si který kam patří) některé čerpadla mohou pak fungovat obráceně, vše vyčistěte propláchněte - standartní čerpadýlko jako v akváriu, poté vyčistěte vše co jde, nesundavejte levou boční část plechu (pohled zezadu sušičky) k ničemu to nebude, plastový ventilátor se nesnažte sundavat - nelze povolit, někomu to třeba půjde ale jelikož jde o plast na železu od motoru tak nedoporučuji, v komůrce pod ním se nedá moc dostat, buď lžička nebo vařečka a hadr aby se vybrali žmolky a to vše z pravé strany, nebo dítě co má delší menší ruku :-) . vše zase zpět namontujte a jedete zase dál! Utahujte šrouby s citem - kov a plast spolu moc nekamarádí :-)
    • Sušička suší opět o 106 :-)
    • Doplnění - časem se žmolky dostanou kam nemají a méně zručnější lidé musejí volat servis na vyčištění.

Nadstandartně dobrá sušička za opravdu parádní cenu!

Nevýhoda pro méně zručné mechanické typy lidí - pokud málo suší a pravidělně čistíte filtry budete muset rozebrat hlavní kryty a vybrat žmolky v koutech a čerpadlu.