AEG Lavatherm 97689IH

Počet programů

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• To co jsem od spotřebiče(sušička prádla) očekávala se mi splnilo.Perfektní
    • ----

Vybrala jsem si tento spotřebič na základě recenzí,má představa se splnila prádlo je voňavé, suché a nadýchané a bez chloupků a prachu

• , zakoupeno v elektrocz.com

volně stojící
Hlučnost
65 dB
Počet programů

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem AEG T97689IH o objemu bubnu na 8kg prádla s dotykovým LCD displejem a osvětlením interiéru ! Bez ohledu na velikost náplně či choulostivost prádla vysuší sušička ProTex Plus se všechno vaše prádlo tím nejšetrnějším způsobem. Její jemný buben XXL se třemi žebry zajišťuje šetrné zacházení, zatímco inteligentní systém OptiSense seřizuje programy podle hmotnosti a vlhkosti náplně, aby se vaše oblečení nikdy nesušilo příliš dlouho. Tento typ je nejrychlejší na trhu díky jedinečnému kompresoru s proměnlivou rychlostí, který v průběhu programu přizpůsobuje stupeň vlhkosti každé náplně. Doba sušení se sníží až o 30 % s funkcí úspory času, která umožňuje usušit 3 kg směsových tkanin za méně než 40 minut. LCD displej zobrazuje informace v českém jazyce a poskytuje intuitivní navigaci všemi funkcemi týkajících se stupně vlhkosti a délky cyklu. Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem AEG T97689IH pracuje ve třídě spotřeby A+++ a díky invertorovému motoru je sušící cyklus velmi tichý a můžete tudíž sušit i ve večerních hodinách. Kapacita nádrže na odpařovanou vodu činí 5,2l a indikátory vám zobrazí kdy je plná nebo kdy vyčistit filtr.

Energetická třída:

Náplň: 8 kg

Hlučnost: 65 dB

Počet programů: 6

Programy:

Proti pomačkání prádla (standardní doba trvání 90 minut)

Indikátory fáze sušení (konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení, lehce suché, velmi suché, kondenzace, zanesený filtr, nádrž)

Budík, zpožděný start, sušení Plus, Eco sušení, extra tichý, prodloužená fáze proti mačkání, zap./vyp., otáčky, start/pauza, čas, úspora času

Funkce:

elektrocz.com (prodejce)

Děkujeme, www.elektrocz.com

• N/A
    • N/A

Mel jsem ji vyhlidnutou, ale naprosto propadla v dTestu susicek 2014.

• , zakoupeno v KASA.cz

• naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Expert.cz

• Spotřeba
    • Nízká hlučnost
    • Menší pomačkanost prádla než u předchozí sušičky

• Umí usušit prádlo
    • Po půl roce se pokazila - Asi po půl roce používání čekáme na servis. Sušička vypsala chybu "čtěte návod - chyba E20" a nejede. V návodu žádná chybová hlášení nejsou, ale na netu jsem našel, že se jedná o problém čerpadla. Tak čekáme na servismany a prádlo visí zase na šňůře.
    • Nejdražší sušička hned po Miele
    • Zdlouhavé čištění fitrů (3 fitry)

Od jedné z nejdražší sušičky na českém trhu bych opravdu čekal víc, zvláště pokud jde o vlajkovou loď AEG! U nás doma platí levné 2x placené, ale doba nás nutí koupit 3 levné šmějdy a jak se pokazí, tak vyhodit. Koupi tohoto typu doporučuji důkladně zvážit.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

super!!

• prověřenost sušiček AEG a výsledky v testech
    • jednoduchý přístup k filtru
    • snadná práce s kondenzační nádobkou
    • nízká spotřeba energie
    • velký objem

Sušičku si žena okamžitě zamilovala, je velice spokojená, prádlo voní, ručníky jsou měkké, kondenzovaná voda se jednoduše vylívá, filtry jednoduše čistí, signalizace ukončení sušení se dá vypnout - prostě samé pozitiva.

Osobně mám nějaké poznatky, které byly při výběru zásadní a zde je tedy výsledek:

- DĚTSKÁ POJISTKA - ANO (různě se uvádí, že ne, ano ... tak opravdu ano - má)
    - HLOUBKA - cca 64 cm (pozor, tady jsem se docela spálil, potřebovali jsme sušičku do 61 cm hloubky a všude, kde jsem hledal bylo uvedeno 60 cm - není to pravda, změřeno od zadní části po nejpřednější část - dvířka je hlubší) - hloubka byla tedy parametr, dle kterého jsem vyřadil LG (66 cm), Bosch (62,5 + cm) atd... máme tedy super sušičku, ale budeme muset trošku řešit umístění. (ženě je spokojená, vrácení nepřichází v úvahu :)
    - HLUČNOST - nemáme srovnání s jinou sušičkou, takže spokojenost

• , zakoupeno v Elme.cz

Jsem se sušičkou moc spokojená, konečně doma žádné sušáky-úspora času... jen prádlo vyperu dám do sušičky a ze sušičky ještě teplé poskládám a můžu schovávat do skříně. Sem tam nějaký kousek oblečení musím vyžehlit, ale je to minimum.

• , zakoupeno v aWORLD

• Kvalita
    • Programy
    • Design
    • Asi nic.

Top model, okamžitě intenzivně zapojen do provozu domácnosti, již minimálně 30x využit.
    Máme AEG pračku, značku plně akceptujeme jako kvalitní výrobek.
    Dostala přednost před Miele díky lepším parametrům.
    Muži při zvažování zakoupení tohoto výrobku nesmí podceňovat efekt vysoké spokojenosti manželky.