AEG Lavatherm 96699 IH

Hlučnost
65 dB

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• bez chyby

kvalita AEG se opět projevila. již 20 let používám jak pračku tak sušičku. dosud sloužily bezchybně ale nové výrobky jsou úspornější:)

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• velmi tichý chod díky novému pohonu
    • snadná obsluha v CZ
    • velký výběr sušících programů
    • popisy jednotlivých programů v manuálu není úplně dostačující.
    • u některý programů nesouhlasí konec programu (časový údaj)
    • sušička pak ukazuje například 1 min do konce, ale v reálu běží dalších 30min, nebo déle. V manuálu je ale psáno, že se nejedná o závadu.

Tuto sučičku doporučuji

Způsob umístění
volně stojící
Hlučnost
65 dB

Sušička Protex AEG T96699IH kondenzační s tepelným čerpadlem se zlatým certifikátem společnosti Woolmark s bubnem Protex pro menší zmačkání prádla a invertor motorem pro velmi tichý a bezporuchový chod. Technologie tepelného čerpadla Sensidry suší při bezpečnějších, nižších teplotách. LCD grafický displej LogiControl s dotykovým ovládáním. Sušička Protex AEG T96699IH disponuje reverzním chodem, vnitřním osvětlením a konceptem ProTex Plus.

Technické parametry

Kapacita sušičky (kg) 9

Barva Bílá

Způsob sušení Tepelné čerpadlo

Hlučnost podle IEC704-3 (dB(A)) 65

Vnitřní osvětlení LED

Funkce proti pomačkání prádla ano, standardní 90 minut Funkce programy sušení

Indikátory fáze sušení funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení, lehce suché, velmi suché

Další indikátory kondenzace, zanesený filtr, nádrž Design AEG-Electrolux P10

Funkce budík, zpožděný start, sušení Plus, extra tichý, prodloužená fáze proti mačkání, paměť 1, zap./vyp., otáčky, start/pauza, čas, paměť 2 Příkon (W) 900

Energetická třída A+++

Spotřeba el.energie (KWh/24h) 2.05 Výška (mm) 850 Šířka (mm) 600 Hloubka (mm) 580

Čistá hmotnost (kg) 55.16

Šířka balení (mm) 640

Výška balení (mm) 890

Hloubka balení (mm) 680

2zákazníci nedoporučují produkt

• ovládání, funkce, vážení,
    • už po čtvrté během 36 měsíců je v poruše. Prodloužil jsme si záruku na začátku a teď jsme zjistil, že je to opět finta, protože prodloužení záruky je pouze zajištění případné opravy zdarma nebo výměna spotřebiče v případě totální destrukce po dobu prodloužené záruky. Navíc prodejce Euronics tvrdí něco jiného na lince pro prodej a na lince pro řešení reklamací. Na prodeji mi řekli, že při čtvrté opravě se peníze vrací jako u klasické 2 leté záruce a na lince pro hlášení oprav mi sdělili že to tak není a že pouze zajistí opravu zdarma. Opravy zajišťují opravdu dobře, ale samotná oprava někdy trvá dlouho.

Sušička za tyto peníze a od této značky mne opravdu velmi zklamala. Nechtěl jsme nic levného a teď se mi to vrátilo. Před tím jsme měl sušičku z 2 jakosti od low cost značky a měl jsme ji 8 let bez poruch. Vyměnil jsme ji pouze proto, že jsme potřebovali větší rodinnou.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• bez chyby

• Nizka hlucnost.
    • Susi pri prilis vysokych teplotach - pradlo se srazi. Vetsinu odevu, dle stitku vhodnych do susicky, v ni nemuzeme vubec susit.

Nedoporucuji

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• velmi tichý chod díky novému pohonu
    • snadná obsluha v CZ
    • velký výběr sušících programů
    • popisy jednotlivých programů v manuálu není úplně dostačující.
    • u některý programů nesouhlasí konec programu (časový údaj)

Tuto sučičku doporučuji

• , zakoupeno v elektrospecialista

• výborný výkon, nízká spotřeba el., tichá
    • zatím nic

kladné recenze, tepelné čerpadlo, výkon, obsluha - AEG dobrá značka

• , zakoupeno v Elme.cz

• Všechno super. Jsem nadšena.

Vsem bych doporucila