AEG Lavatherm 76385 AH3C

Šířka
Hloubka

Super

• , zakoupeno v DNO elektro

• Poměrně krátká doba sušení - ca 1,5 h.
    • Prádlo je opravdu suché a nadýchané.
    • Není nutné vše žehlit.

Sušičku jsem si vybrala na základě předchozích recenzí a dobře jsem udělala.
    Funguje skvěle, přes zavřené dveře není vůbec slyšet.
    Buben je opravdu velký a díky osvětlení je na prádlo krásně vidět.
    Určitě doporučuji všem, kteří přemýšlí, jestli si sušičku pořídit - váhala jsem tři roky a teď nechápu, jak jsem mohla být bez ní :-).
    Pro čtyřčlennou rodinu naprosto dostačující.

• Funguje

85 cm
Šířka
Hloubka
60 cm

Velmi výkonná kondenzační sušička prádla T76385AH3C s tepelným čerpadlem, do které se vejde až 8 kg prádla.Tato sušička T76385AH3C patří do velmi energeticky úsporné třídy A+.Sušička T76385AH3C je v elegantním bílém provedení s designem stříbrné části.

Technické parametry:

Kapacita sušičky (kg) 8.0

Barva Bílá

Způsob sušení Tepelné čerpadlo

Vnitřní osvětlení LED

Funkce proti pomačkání prádla ano, standardní 90 minut

Funkce programy sušení

Indikátory fáze sušení extra suché, velmi suché, žehlení, funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení

Další indikátory nádrž, zanesený filtr, kondenzace

Designová řada AEG-Electrolux P10

Funkce čas, reverzní, start/pauza, budík, zpožděný start, sušení Plus, zap./vyp., prodloužená fáze proti mačkání

Energetický informační list:

Kód produktu (PNC) 916 097 393

Systém motoru Asynchronní

Super

• , zakoupeno v DNO elektro

• Poměrně krátká doba sušení - ca 1,5 h.
    • Prádlo je opravdu suché a nadýchané.
    • Není nutné vše žehlit.

Sušičku jsem si vybrala na základě předchozích recenzí a dobře jsem udělala.
    Funguje skvěle, přes zavřené dveře není vůbec slyšet.
    Buben je opravdu velký a díky osvětlení je na prádlo krásně vidět.
    Pro čtyřčlennou rodinu naprosto dostačující.

• Funguje
    • Zatím nic

Cena za A+

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Jsem s ní spokojená!!!
    • Zatím nemám žádné zápory. Mám ji krátce.

Vse je dobře značené v češtině.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• nejlepší pomocník
    • nic,možná cena

sušičce jsem se bránila několik let, mám jí krátce, ale jsem nadšená, nikde žádné sušáky, několik praček denně a vše večer uklizené ve skříni, prádlo krásně voní

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Tento produkt jsem si vybrala protože měl velice dobré recenze.
    • Prádlo kromě ručníků žehlím. Není úplně pravda, že by prádlo stačilo ze sušičky poskládat a rovnou dát do skříně, bohužel.

Sušička suší a co víc chtít?

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• výborná sušička, ušetří čas a doma je sucho, nehrozí plísně ze sušení prádla, prádlo je nadýchané
  • , zakoupeno v Elektrochram

• Prádlo suché, měkké, netřeba žehlit.
    • Hlučnost. (Do bytu do kuchyně bez dveří raději ne.)
    • Ukazatel času neukazuje reálný zbývající čas, sušička ke konci ještě dlouho dosušuje - což je dobře, že je prádlo úplně suché, jen dopředu nevíte, jak dlouho bude program trvat.

Celkově spokojenost.
    Hlavní účel, tj.aby prádlo bylo suché a nebylo nutné ho žehlit, je splněn.

• , zakoupeno v KASA.cz

perfektní člen rodiny. užasný pomocník
    nemam vyhrady

• , zakoupeno v VEDE.cz