AEG Lavatherm 75781IHCS

• Osvědčená znacka
    • Hlučnější chod při suseni

Spokojenost

• , zakoupeno v EURONICS

• Prádlo je docela rychle suché, oproti dlouhodobému sušení na sušácích v bytě .
    • Odpadlo mě věšení prádla a mám více času.
    • Některé svetry vytahuji ze sušičky třeba ještě vlhké nebo ne úplně dosušené, mám jí ale zatím čtrnáct dní a tak nevím jestli to dělám vždy úplně správně.

Vybrala jsem si jí protože značce AEG věřím už léta a její případný servis je blízko mého bydliště.

Typ sušičky
Zvukový signál

AEG Lavatherm 75781IHCS
Sušička prádla

Maximální náplň: 8.0 kg

Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc

Panel s textem: Czech .

Senzor sušičky: senzor snímá, kdy jsou šaty usušené na stanovené úrovni

Senzorem upravovaný čas sušení. Na základě vyhodnocení vlhkosti může být prodloužen.

Programy pro bavlnu: extra suché , připraveno k žehlení, suché do skříně , suché do skříně plus

Programy pro syntetiku: suché do skříně , extra suché , připraveno k žehlení

Dlouhá fáze proti mačkání usušeného prádla

Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 0 ( 1.99 ) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.

Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání

Typ displeje: středně velký LCD

Možnost nastavení odloženého startu

Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, sušení

Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž

Volitelný zvukový signál na konci programu

Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.28 l, v panelu vlevo

Nožičky: 4 nastavitelné nožky

Kapacita sušičky (kg): 8.0
Barva: Bílá
Způsob sušení: Tepelné čerpadlo
Vnitřní osvětlení: LED
Funkce proti pomačkání prádla: ano, standardní 90 minut
Funkce: programy sušení
Indikátory fáze sušení: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, sušení
Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž
Designová řada: AEG-Electrolux P10
Funkce: budík, zpožděný start, sušení Plus, prodloužená fáze proti mačkání, zap./vyp., reverzní , start/pauza, čas
Energie: Energy supply
Výška balení (mm): 890
Hloubka balení (mm): 680
EAN: 7332543461707
ProTex Plus: nejšetrnější způsob sušení
Sušička ProTex Plus vám umožňuje usušit i to nejchoulostivější prádlo se stejnými výsledky. A díky modrému certifikátu Woolmark (dříve zlatý) je jedinečná.
Důmyslné pohyby bubnu k sušení i choulostivých oděvů
Jedinečný systém AbsoluteCareTM u této bubnové sušičky přizpůsobí rychlost a směr otáčení bubnu spolu s teplotou sušicímu procesu pro různé druhy tkanin, čímž umožňuje bubnové sušení i velmi choulostivých kusů prádla.
Šetrné a účinné sušení při nízkých teplotách
Tato sušička s technologií tepelného čerpadla umožňuje sušit vaše prádlo při nižších teplotách, čím zaručuje bezpečné a šetrné sušení při nižší spotřebě energie.
Přesně nastaví délku sušení a spotřebu energie
Důmyslný systém OptiSense zajišťuje minimální spotřebu času a energie bez ohledu na velikost náplně. Což je pro vás nejen pohodlné, ale také to brání přesušení.
Neustále nízká spotřeba energie s jediným filtrem k čištění
Systém ÖKOFlow u této bubnové sušičky zahrnuje vysoce účinný filtrační systém. Díky čištění jediného filtru se snadno udržuje vysoký průtok vzduchu a nízká spotřeba energie.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Jako sušička funguje
    • světélko v bubnu při otevření
    • poruchovost

v rámci zákonné záruky musela jedenkrát na opravu (někde se zadřel motor nebo něco podobného) - závažnější oprava. Měsíc po záruce odešla do věčných lovišť (oprava 10600,-). Světélko v bubnu odešlo po roce a půl. Díky bohu, že jsem prozřetelně pořídil prodlouženou záruku a pojišťovna (mondial/allianz) se staví k problému skvěle a budu mít sušičku úplně novou a hlavně už ne AEG.

• , zakoupeno v Bíláelektra

• Hlučnější chod při suseni

Spokojenost

• - nic
    • - po zapnutí funguje cca 10 min, pak vypne a nejde zapnout

- věřila jsem, že když je to od AEG, tak bude dobrá,buď jsem měla smůlu na špatný kus nebo nevím,ale je naprosto nepoužitelná

Sušičku mám krátce, zatím spokojenost ve všech směrech.

• , zakoupeno v EURONICS

• Odpadlo mě věšení prádla a mám více času.

• koupila jsem na základě recenzí a jsem velice spokojená, je to má první sušička, takže nemám s čím porovnávat, nicméně čekala jsem, že bude daleko hlučnější-hluk je ale zcela optimální
    • kromě košil už prádlo nežehlím
    • velice krátká šňůra od zásuvky-kvůli 15 cm jsme museli koupit prodlužovačku, která se však dle návodu k sušičce nesmí používat, tak nevím :-)

• dobrá cena
    • nemá

velmi dobrá cena

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• dobrý poměr cena/výkon

Značku AEG již mám a jsem s ní velmi spokojena.

• -
    • -