AEG Lavatherm 65270 AC

Hlučnost
64 dB
Počet programů

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

Vše ok - nemám srovnání s jinými produkty ale nenašel jsem problém.

• , zakoupeno v 24-elektro.cz

• dobá cena, dobrá kvalita

Super výrobek za dobrou cenu, perfektní sušení, o něco vyšší spotřeba, ale při životnosti 10let, návratnost u sušiček s tepel.čerpadlem je nulová.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Energetická třída: B

Spotřeba energie - bavlna pro žehlení po odstř. 800 ot./min.: 3,92 kWh

Hlučnost podle IEC704-3 (dB(A)): 64

Funkce proti pomačkání prádla: ano, standard 90 min

Funkce programátoru: budík, zpožděný start, choulostivé prádlo, prodloužená fáze proti mačkání

Ovládání: program sušení

EAN: 7332543146154

Záruční doba: 24 měsíců

2zákazníci nedoporučují produkt

• -
    • Susicka prestala susit po roce a pul

Susicka z niceho nice prestala susit, po roce a pul, nastesti jeste v zarucni dobe. To jsou dneska spotrebice.

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

Vše ok - nemám srovnání s jinými produkty ale nenašel jsem problém.

• , zakoupeno v 24-elektro.cz

• dobá cena, dobrá kvalita

• Píši po druhé recenzi, tato sušička nemá chybu mám ji cca 3/4 roku. I dcera přinese povlečení a dá ke mě vyprat a usušit, protože nemá prostory, hlavně kvůli tomu, že ten prach z veškerého prádla se uchytí v tom filtru, takže je to super, jinak normálně to zůstává v prádle, hlavně pro alergiky je bezvadná. Za tuto cenu nemá prostě chybu. Jsem moc spokojená a děkuji

Tuto sušičku každému doporučuji, protože jak jsem uvedla nemá chybu, dostatek programů na sušení jak bavlna, tak syntetika, prádlo se nemuchlá, jen něco vyžehlím, ostatní ihned po sušení skládám a do skříně. Toto mě právě překvapilo, že to není pomuchlané a naopak krásně také voní. Takže každému doporučuji. Mám také pračku AEG, takže to mám na sobě s mezikusem a mám ušetřený prostor. Je to moje první sušička. Hlavně v zimě je pořád v provozu.

• Výborný pomocník, suché prádlo, žádné žehlení (vyjma některých košil)!
    • Nechápu kritiku uživatele Midarke, prach na filtru je u KAŽDÉ sušičky a čistí se normálně rukou nebo (pokud okolo jedu vysavačem, tak tím) je to otázka necelé minuty. A že to není dokonale očištěné to je pro další sušení zcela jedno.

Doporučuji všemi deseti, hned po myčce nejlepší investice v domácnosti.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• funkčnost, cena

• , zakoupeno v Alza.cz

• -velký buben
    • -kvalita a rychlost sušení
    • -měkké prádlo po sušení
    • -všechno

• , zakoupeno v EURONICS

• funguje výtečně, máme za sebou již několik procesů a max spokojenost, mile mě překvapila délka sušení u jednotlivých programů, nejdelší měl zatím 1,4 hod..
    • nenašli jsme, naprostá spokojenost, četl jsem některé recenze kterak na těsnění dvířek zůstávají chlupy a pod, filtr sice bezvadně zachytí, ale tento problém na těsnění jsem nespozoroval

vřele doporučuji tuto sušičku

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Je to moje první sušička, máme koupelnu mezi místnostmi, a tak mi vadilo vlhko z prádla - klasické sušení. Tak jsem nadšená. Jednoduché ovládání, nečekala jsem co je prachu v prádle. Takže kdo má alergii na prach tak to je výborné. Mám ji na pračce AEG s mezikusem, sedí dobře.
    • zatím žádné

Vybrala jsem jej kvůli sušení klasickému, vlhko v bytě.
    Produkt - sušička má snadné ovládání
    Je to moje první sušička, takže nevím o dalších sušičkách víc podrobností, ale co se týče ceny, tak jsem moc spokojená

• , zakoupeno v EURONICS

sušička je super, nechápu, jak jsem bez ní mohla žít ;-) prádlo je hezky suché, jen poskládat a uklidit