Recenze AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

Značku AEG jsem si vybral na základě dlouholeté zkušenosti se sušičkami a pračkami této značky - nejsou asi ani nejlepší ani nejlevnější na trhu, ale kombinace jejich dlouhé výdrže bez potřeby servisu (bohatá osobní zkušenost) a skvělého poměru cena/výkon je řadí na špičku. Na Miele nemám a zbytku v... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

Přidáno: 15. října 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Super produkt,šetří čas i peníze...

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme, ať Vám sušička skvěle slouží...

Přidáno: 13. října 2018

nakupuji výhradně tuto značku

Ověřený zákazník elektro Urbánek

FisaKV

Přidáno: 12. října 2018

Zakoupeno v elektro Urbánek

• Oproti předchozímu ventilačnímu modelu AEG velmi tichá.
  • Báli jsme se složitého čištění filtru oproti staré ventilační sušičce, je to trochu náročnější, aby u toho prach z filtru nespadal mimo záchodovou mísu, ale není to tak hrozné.
  • Tichý je bohužel i signál o dokončení programu, takže v druhém patře RD vůbec není slyšet. Kromě toho pípne jen jednou. Předchozí 17 let stará ventilační sušička od AEG řvala dostatečně hlasitě a opakovaně, takže jsme prádlo v ní nenechali vystydnout a šlo rukou dobře přežehlit.
  • Po zapnutí si nepamatuje předchozí program, takže vždy se musí nastavovat znovu, ale volícím kolečkem to jde celkem rychle.

Na standardní bavlněný program je prádlo dosti zmuchlané (oproti předchozí sučičce AEG), ale našli jsme si program MIX do skříně (stupeň
sušení k uložení bez +) s ochranou proti pomačkání +60, po kterém je prádlo tak akorát jemně vlhké a ještě teplé na skládání. Nikdy jsme nechápali, že většina známých bavlněné prádlo ze sušičky stejně žehlí, když nám u staré ventilační sušičky stačilo jej hned po skončení programu složit jen s přejetím rukou, ale teď jsme byli dosti rozmrzelí jak zmuchlané to je v této sušičce, než jsme si našli ten správný program.

Přidáno: 4. října 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Mám ji teprve týden. zatím se zdá velmi dobrá. Sušila jsem jen 2x a s výsledkovém jsem byla spokojena. Nemohu srovnávat s jiným výrobkem od jiného výrobce, jelikož je to má první sušička.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám ať jste s výsledky sušení vždy spokojena.

Přidáno: 1. října 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splnila moje očekávání, oblečení je měkké, zbavené prachu a chloupečků od praní, filtr je po každém sušení plný!
  • Sušení probíhá mnohdy i rychleji, než ukazuje displej na začátku procesu.
  • Úspora času. Dřív jsem za den vyprala 3 várky prádla, ale stačila uschnout jen 1. Nyní 3 vyperu, usuším i uklidím do skříně :-)
  • Včera odzkoušeno sušení vyprané peřiny z umělého vlákna a velká spokojenost, usušená perfektně, nechala jsem ji jen hodinu "vydýchnout".
  • Ne u všech programů lze nastavit intenzitu sušení, je přednastavena 2. nejnižší suchost ze 4, takže se může stát, že některé oblečení není dokonale dosušené, je potřeba ještě chvíli pověsit.
  • Občas mi přijde docela hlučná, naštěstí ji nemám přímo v bytě, ale v prádelně v přízemí. Ale podle decibelů na tom jsou asi ostatní sušičky obdobně.
  • Elektrický kabel nestačil, museli jsme dát prodlužku.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi, která pomůže i ostatním při rozhodování...

Jiří, Plzeň

Přidáno: 23. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Osvědčená kvalita, jednoduchá obsluha, snadné čistění filtrů, úsporná, záruka na celý výrobek 5 let
  • Snad žádná ;-)...

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen a přejeme hezký zbytek dne.

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Přidáno: 17. září 2018

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• AEG je jednoduše dobrá značka

prvec

Přidáno: 14. září 2018

• Hezký vzhled
  • Dobře suší
  • AEG sušičky a pračky jsou velmi trvanlivé
  • Pozor na šroubovací nožky při manipulaci se sušičkou - jsou relativně křehké

Značku AEG jsem si vybral na základě dlouholeté zkušenosti se sušičkami a pračkami této značky - nejsou asi ani nejlepší ani nejlevnější na trhu, ale kombinace jejich dlouhé výdrže bez potřeby servisu (bohatá osobní zkušenost) a skvělého poměru cena/výkon je řadí na špičku. Na Miele nemám a zbytku vévodí právě AEG.

Konkrétní typ T8DBG68SC za 16.990 Kč jsem vybral po dlouhém bádání - u dražších už byly zbytné funkce (osvětlení bubnu, designové prvky panelu, WiFi), jinak byly funkčně shodné, u levnějších něco chybělo. Při výběru mně hodně chyběl přehled, co znamenají jednotlivá písmena ve značení výrobce, protože je to málo přehledné (u všech výrobců). Z užitečných funkcí chybí akorát Refresh, který mají dražší modely, ale ten lze bravurně nahradit sušením "na čas", kdy si nastavím třeba jenom 10 minut sušení a je to totéž, co Refresh.

Pokud bych měl úplně omezený rozpočet, koupil bych za 9.990 Kč poslední nabízenou sušku AEG bez tepelného čerpadla, kterou jsem měl taky v užším výběru a která bude díky jednodušší technice zřejmě ještě spolehlivější.

Suška funguje výborně, máme ji postavenou na pračce a kondenzát vyvedený do odpadu (existuje šikovná rozdvojka pračka - suška od Alcaplastu), sada na připojení byla přiložena (normálně stojí asi 350 Kč jako volitelné příslušenství).

Petr

Přidáno: 4. září 2018

jednoduchá i pro pány

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Tom

Přidáno: 7. června 2018

(Upraveno 7. června 2018)

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Ručníky jsou měkké jako z reklamy
  • Prádlo není nutné žehlit
  • Na "eco" program je suché
  • Vyšší hlučnost a zápach v průběhu sušení
  • Krátká přívodní šňůra
  • Sada na napojení na odpad je velmi nepraktická
  • Sklo ve dveřích je plast

Mám opec-space byt bez dveří a pračku se sušičkou umístěnou na chodbě a není to úplně ideální. Sušička je o dost hlučnější jako pračka a navíc v průběhu sušení smrdí (není to chyba, ale vlastnost - smrad jako z prádelny). Je vhodnější ji zavřít někde do komory. Sada na napojení na odpad je dost humpolácká. Není možné ji napojit na odpad jako pračku (možné to je, ale vypadá to jak kdyby to dělal Pat a Mat). Chladič/kondenzátor jsem musel po asi 20-ti sušení vyčistit a úplně se mi to nepodařilo, zůstávají v něm přilepené zbytky prachu. Sušičku vyráběli asi nějací Netáhla, na zadním plastovém panelu jsou vidět stopy po mechanickém namáhání v blízkosti šroubů a chladič/kondenzátor má chladící plechy lehce poťukané. Přes to dávám 100%, bo manželka je se sušičkou tak spokojená, že musela vyprat všechno co jsme doma měli :-)

SLUNÍČKO 76

Přidáno: 21. května 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je to má první sušička.Zatím jsem sušila 5x na bavlnu a SUPER...za necelou 1,5 hod vždy pračka suchááá,člověk by nevěřil , že z prádla vypraného ve filtru sušičky najde ještě tolik prachu a tolik vody v zásobníku....JE TO SKVĚLÝ POMOCNÍK
  • Vybírala jsem mezi BOSCH-Dtest a touto ,ale jelikož má tato na 8 kg prádla a cenově vyšla v AKCI na 16 tis.tak jsem vybrala tuto a myslím,že jsem udělala dobře :))

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

velice nás těší Vaše spokojenost se sušičkou.
Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.

Přidáno: 13. května 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pro mě první sušička, dala jsem při výběru na recenze a první zkušenosti vynikající. Zjednodušení života, ještě ale musím vychytat a využít všechny funkce.

Beko DPY 8506 GXB1

Beko DPY 8506 GXB1