AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Dopřejte svému oblečení tu nejlepší péči a svěřte jej sušičce. Vaše prádlo bude dokonale suché a krásně hebké i bez použití aviváže. Perfektní také pro majitele domácích mazlíčků...
13 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Elektro Vaďura

Info v obchoduZdarma98 % • 984 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma85 % • 361 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma486 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč100 % • 383 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 4 277 recenzíDalší informace

Dokonale účinná a maximálně úsporná sušička s tepelným čerpadlem je neocenitelným pomocníkem do každé domácnosti. Výrazně ušetří váš čas a vaše prádlo bude navíc příjemně voňavé a nadýchané i bez použití aviváže. To je perfektní zejména pro outdoorové a funkční oděvy. Speciální programy pro různé druhy tkanin zajistí vašemu oblečení tu nejlepší péči. Přehledný LCD displej a snadno přístupné filtry zajistí pohodlné používání. A technologie, které se postarají o snížení teplot při sušení a zkrácení programů jistě potěší váš rodinný rozpočet.

Jen ta nejlepší péče

Extrémně šetrná péče pro vaše oblečení! Každý druh materiálu potřebuje jiné zacházení a právě to tato sušička zajistí. Ať už sušíte outdoorovou bundu nebo elegantní košile, systém AbsoluteCare se o vše dokonale postará, a to díky specifickému pohybu bubnu dle druhu vložených tkanin a správné volbě teploty sušení. Zatímco vlněné kusy jsou drženy na plocho tak, jako byste je sušili na sušáku venku, outdoorové oblečení zase získá přesnou teplotu, aby se obnovila funkčnost voděodolné membrány. Také vás jistě potěší programy pro snadné žehlení.

Typ sušičky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Docela tichá
    • Dvojí textilní filtr
    • Kvalitní zpracování

Vzhledově pěkná , kvalitní , splnila mé očekávání. Mohu jenom doporučit.

• , zakoupeno v planeo.cz

• zatím o.k.
  • , zakoupeno v DNO elektro

Naše první sušička, zatím se s ní učíme, ale jsme moc spokojeni. Jako majitelé dvou chlupatých koček velmi oceňujeme "odchlupení" oděvů, množství sušících programů, možnost dalšího dosušení v desetiminutových intervalech. A taky je pro nás kladné, že voda se zachytává ve vylévatelné nádobce, takže není třeba mít napojený odpad. I když výrobek obsahuje i nástavec s hadicí pro ty, co vylévat nechtějí. Hlučnost se nám zdá přiměřená, záleží co sušíte za oděvy.

Typ sušičky
Český panel
Program pro peří
Samočistící kondenzátor

Nízké teploty sušení

Technologie SensiDry zajišťuje odstranění vlhkosti z tkanin za použití poloviční teploty, aniž by byla prodloužena doba sušení. To nejen šetří energie a životní prostředí, ale především chrání vaše oděvy před zbytečným opotřebením.
Nízké teploty sušení

Úspora energií i času

Technologie, které zajišťují mnohem účinnější, ale zároveň kratší sušící programy, jistě potěší vaši peněženku. Tepelné čerpadlo dokáže uspořit až 40% energií.
Úspora energií i času

Účinný filtr

Filtrační systém ÖKOFlow zajistí záchyt veškerých nečistot. Filtr je stále na dosah a dobře se čistí. Díky tomu ušetříte váš čas a zároveň si sušička udrží svoji účinnost i energetickou úspornost.
Účinný filtr

Přehledný displej

Velký LCD displej na předním panelu je velmi komfortní. Pohodlně si nastavíte program nebo využijete funkci odloženého startu a navíc budete mít neustále dokonalý přehled o všech probíhajících procesech.
Přehledný displej

5 let záruka na celý spotřebič, po registraci na zaruky.akce-aeg.cz

10 let záruka na invertorový motor, po registraci na zaruky.akce-aeg.cz

Pro všechny, kdo volný čas tráví aktivně a sportovní oblečení má v jejich skříních nezanedbatelné místo. Abyste mohli dosáhnout těch nejlepších výkonů, musíte být v perfektní formě nejen vy, ale také vaše funkční oděvy. Proto potřebujete, abyste je své sušičce mohli svěřit bez obav. Naši strážci funkčního oblečení se postarají o to, aby svoji funkci mohly účinně plnit i nadále.

KAŽDÝ DEN ŠETŘÍ VÁŠ ČAS A ENERGII

Naše sušičky jsou vybaveny technologií ProSense®, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně - ať se jedná o denní nebo týdenní náplň prádla. Šetří tak čas a energii, zatímco šetrně chrání oděvy, které milujete a nosíte každý den.

PEČUJTE O SVÉ OBLEČENÍ, SVĚŘTE HO SUŠIČCE

Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme, že s programy na míru můžete dát bez obav do sušičky cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete skvělých výsledků, pečujete o oblečení a chráníte ho před poškozením.

BEZPROBLÉMOVÝ, ÚČINNÝ FILTR

Pouze sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno na dosah a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru spotřebiče AEG usuší každou náplň bez námahy a udrží si účinnost a energetickou úspornost.

KRATŠÍ SUŠICÍ PROGRAMY, LEPŠÍ PÉČE

Díky designu s vylepšeným tokem vzduchu suší sušičky AEG rychleji a účinněji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Vaše oblečení tak získá lepší péči i přes kratší sušicí programy.

BEZPEČNÉ SUŠENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Sušičky AEG s technologií SensiDry® suší při nízkých teplotách a využívají precizní senzory na monitorování cyklu sušení. Oděvy tak nebudou nikdy vystavené zbytečnému teplu a déle si zachovají strukturu, kterou měly jako úplně nové. Nízká teplota navíc pomáhá šetřit energii.

Vlastnosti:

- Maximální náplň: 8.0 kg

- Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc

- Panel s textem: Czech

- Senzor sušičky: senzor snímá, kdy jsou šaty usušené na stanovené úrovni

- Senzorem upravovaný čas sušení. Na základě vyhodnocení vlhkosti může být prodloužen.

- Programy pro bavlnu: suché do skříně plus , extra suché , připraveno k žehlení

- Programy pro syntetiku: suché do skříně , extra suché , připraveno k žehlení

- Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 0 ( 1.99 ) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.

- Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání

- Typ displeje: středně velký LCD

- Možnost nastavení odloženého startu

- Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení

- Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž

- Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.28 l, v panelu vlevo

- Nožičky: 4 nastavitelné nožky

Energie:

Třída energetické účinnosti
A++

Odhadovaná roční spotřeba (kWh)

Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W)
0.13

Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W)
0.13

Výška balení (mm)

Hloubka balení (mm)

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jednoduchá obsluha (10)
  • nízká hlučnost (10)

• úsporná
    • design
    • výdrž
    • bzučení kompresoru
    • U dvířek sušičky se zachytává drobnější prádlo
    • hlučná

Koupil jsem jako set pračku a sušičku v Makru prosinec 2017 pračka je 7000 série ta zaplat pánbůh jde. O sušičce toto tvrdit nejde v roce 2021 odešel motor tak jsem volal na reklamaci tam jsem se dozvěděl že chtějí certifikát i když jsme se registrovali žádný nepřišel (registraci dělala moje partnerka má ho pořád uložený že ho odeslala) takže nás utřeli . Tak na konec kamarád který tomu rozumí ji rozebral a zjistil že motor má v sobě 2 utrhnuté magnety. Na AEG shopu jsme objednali nový motor stál necelé 2000 Kč. Motor se namontoval a vše bylo v pořádku, až do letošních svátků 2023 kdy najednou sušička sušila 8 hodin a stále prádlo napůl mokré. Odvezeno do servisu a tam zjištěno že odešel kompresor. Podle servisu u AEG častá závada. Takže na odpis když přihlédnu k ceně nového kompresoru a práce servisu. Tak jsem ji tam rovnou nechal na náhradní díly. Jako 6 let je opravdu málo na výdrž výrobku tak věhlasné firmy. Já už tuto značku doma mít nebudu. Už to není co bývalo a hlavně výroba PL.
    PS: a byla pravidelně čištěna po každém sušení a výparník luxován při zjištění usazenin.

AEG (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů a ani běžný výskyt závad. Rozšířená záruka na motor vyžaduje samostatnou registraci přímo této záruky s přiložením nákupního dokladu a to do 3 měsíců od data nákupu. K registraci rozšířené záruky, která je navíc nestačí pouze registrovat spotřebič do uživatelského účtu. Je třeba také aktivovat záruku, která je navíc. Zachytávání menších kusů prádla mezi dveřmi a okrajem u sušiček obvykle způsobuje vkládání do bubnu velkého množství prádla, které je tak tlačeno na dvířka. Při běžné náplni se zachycené části při reverzním chodu bubnu vytočí ven. Doporučujeme buben plnit do dvou třetin, aby prádlo mělo v průběhu cyklu dostatek prostoru. Každý druh tkaniny, a tedy i každý program má jiný požadavek na váhu vkládaného prádla. Můžeme Vás také ubezpečit, že standardy kvality jsou nastavené pro všechny naše výrobní závody a země jejich umístění stejně. S pozdravem Tým AEG

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Docela tichá
    • Dvojí textilní filtr
    • Kvalitní zpracování

Vzhledově pěkná , kvalitní , splnila mé očekávání. Mohu jenom doporučit.

• , zakoupeno v planeo.cz

• zatím o.k.

• Celkem tichá úsporná sušička
    • Životnost. Po dvou letech v záruce přestala sušit - výměna tepelného čerpadla. Po dalších třech letech (3měsíce po prodloužené záruce) tatáž závada. Oprava se dle servisu nevyplatí a doporučují raději nákup nové sušičky.

U výrobku této značky a cenové kategorie bych předpokládal mnohem vyšší kvalitu a životnost.
    Dodatek k vyjádření AEG: fitr byl čištěn po každém sušení, kondenzátor po první opravě a doporučení servisu taktéž.

AEG (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a došlo k závadě. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů nebo tepelného čerpadla. K prodloužení životnosti a správné funkčnosti spotřebiče je také třeba provádět jeho pravidelnou údržbu. Čištění filtru vláken po každém programu a také pravidelné čištění kondenzátoru sušičky https://www.aeg.cz/support/support-articles/pece-o-pradlo/susicky/cisteni-filtru-a-kondenzatoru-susicky/ V případě potřeby je Vám k dispozici naše zákaznické centrum: https://www.aeg.cz/support/contact-us/ S pozdravem Tým AEG

• , zakoupeno v DNO elektro

• , zakoupeno v Electro World

Funguje

• , zakoupeno v Electro World

zatím jednou použita a výsledek dobrý

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Jsem velice spokojená. Má to poklidný chod celého programu. Prádlo krásně suché, hlavně není zmuchlane. Doporučuji

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v OKAY.cz

Prostě AEG!!!

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Je to první sušička v domácnosti takže vše je pro mně překvapující.....