Whirlpool AHIC 792

Program pro vlnu
Tepelné čerpadlo
Třída účinnosti sušení

• , zakoupeno v Nakupka.cz

kupovala jsem pro mamku a ta je spokojená :-)

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Úžasná úspora času, krásně měkké prádlo.

Díky šestému smyslu si sama nastaví čas sušení, prádlo úžasný. Pořízeno hlavně na látkové pleny, díky sušičce měkké, jemne, nadychane, moje miminko ma prdelku opravdu jako v bavlnce. Všem doporučuji.:-)

• dobrá cena

Program pro vlnu
Tepelné čerpadlo
Třída účinnosti sušení
A

Whirlpool AHIC 792, Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A++
Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem AHIC 792 s inteligentní technologí 6. smysl InfiniteCare, která sama nastaví teplotu s ohledem na to nejjemnější prádlo a neustále hlídá a upravuje celý proces sušení.
Vysoká kvalita péče o vaše prádlo jde ruku v ruce také s vysokou energetickou účinností sušiček. Tento model s kapacitou 7 kg je v energetické třídě A++, což znamená, že spotřebuje až o 50 % méně energie než spotřebič v energetické třídě A. Tím výrazně šetří vaši peněženku.
6.smysl InfiniteCare využívá výhod nového proudění vzduchu , asymetrického pohybu bubnu a největší kapacity bubnu na trhu tak, aby vaše prádlo usušil šetrně. Zaručuje i proschnutí prádla a vynikající péči o tkaniny.
Ecomonitor vás ihned po výběru programu a přídavné funkce informuje o energetické spotřebě, pomůže vám tím optimalizovat spotřebu elektrické energie.

Technické parametry:

Spotřeba energie (2010/30/EC)
211,5 kWh/rok

Referenční program (2010/30/EC)
160 sušících cyklů

Spotřeba energie plná náplň (2010/30/EC)
1,76kW

Spotřeba energie částečná náplň (2010/30/EC)
0,98 kW

Spotřeba energie ve vypnuém režimu (2010/30/EC)
0,11 W

Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC)
0,81 W

Trvání referenčního programu
139 min

Třída účinnosti kondenzace par (2010/30/EC)
A

Účinnost sušení pro sušení plné náplně (2010/30/EC)

Hlučnost při sušení

Ovládání - programy a volby

Bavlna

Syntetika

Smíšené prádlo

Hedvábí

Vlna/syntetika

Program pro velké kusy prádla

Jemné prádlo

Hmotnost s obalem
49,0 kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Nakupka.cz

kupovala jsem pro mamku a ta je spokojená :-)

• suší hezky, všechny funkce v pohodě
    • trochu hlučnější - nevěřil jsem recenzím, někdy to přetáhneme do večera a tak pak děcka opravdu ruší, cena filtrů je katastrofa a uměle nadsazená, proč to netuším, kdyby stál 50 Kč, nevěřím že přežije rok, nebo by měla sušička stát 1000 Kč, horní filtr stojí přes 700 Kč a spodní kus molitanu 640 Kč ???

Viz moje dotazy - Dobrý den, spdní filtr sušičky se musí čistit po cca každém 2-3 sušení kdy si sušička sama řekne. Filtr se po opatrném vyčištění začne po krajích trhat - cca 5 čištění a okraje vnitřní strany vlákna atd již nejdou vyčistit. Tento kus molitanu který nic nevydrží stojí cca 640 Kč - Whirlpool HSCX 2 vrstvý 481010716911

- nevíte někdo o alternativě ?

Koupím si obyčejný molitan, tento originál totiž stejně propouští prach a vlákna na kompresor...Ostatním doporučuji si zjistit před koupí spotřebiče, že na filtrech si za rok můžete koupit nový přístroj a 12 000 není zrovna levná věc. Tato věc mne rozladila a asi bych po zjištění ceny těchto primitivních doplňků zvážil koupi jiného spotřebiče. Chtít za kus molitanu 640 Kč je snad legrace...za 20 filtrů nová sušička, takže za dva roky investuji stejnou cenu do filtrů jako do sušičky a tahle mi určitě klekne.. o horním filtru nemluvě. Sítka- obstříknutý plast, životnost podle mě tak rok, čistí se pokaždé, odhad ceny je tak 25 Kč výrobní, 700 Kč prodejní..i

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Úžasná úspora času, krásně měkké prádlo.

• cena/výbava a energetická třída A++
    • na eco je prádlo dost mokré, jinak se jí moc vytknout nedá

Po dlouhém vybírání mě zaujala cena, která s touto výbavou a energetickou třídou moc konkurentů nemá. Hodně prodejců mě od Whirlpoolu odrazovali, ale nechám se překvapit a uvidíme.
    Jenom udávaná spotřeba energie je na eco programy a ty prádlo rozhodně nevysuší. Tento problém je ale u všech výrobců, což mi přijde tak trochu jako klamání spotřebitele. Takže s energetickou třídou cca 1,76kWh se můžete rozloučit(jak jsem psal je to u všech výrobců).
    Za ty prachy super. Takhle nadšenou jsem svou ženu dlouho neviděl. Opravdu velký pomocník.

• dobrá cena

zatím nemám špatné zkušenosti

• , zakoupeno v KASA.cz

uspora času zatím jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v Alza.cz

• Měli jsme tuto značku a byli jsme spokojeni. Proto znovu Whirlpool.

Chtěli jsme sušičku samostatně a výrobek od firmy, která se nám v minulosti osvědčila. Vybírali jsme z pohledu poměru - výkonu, užití, při maximální úspoře energie a minimálním hluku a rozumné ceně. Po prvních zkušenostech s tímto novým výrobkem se domníváme, že jsme zvolili správně.

• snadná obsluha
    • snadne cisteni filtru
    • uz nam doma neplesnivi okna kdyz susime pradlo
    • ne vzdy dokonale vysusi na prvni pokus (nekdy treba manualne zapnout jeste jednou a pradlo dosusit)
    • zere to elekrinu, ale to asi kazda susicka ;o)

doporucuji

• , zakoupeno v KupToTu.cz

100% spokojenost

• , zakoupeno v DNO elektro

• Jsem s touto značkou spokojena u jiných spotřebičů, sušička nabízela vše, co jsem si představovala, že bude mít.
    • Snad jen, že je hlučnější, ale je to fungující spotřebič, tudíš nějaký hluk být musí. Nemám porovnání s ostatními sušičkami, tak úplně posoudit nemohu.

Celkově jsem velmi spokojena, po sušičce jsem dlouho toužila a tato má všechno co potřebuji.