Electrolux EDH 3487RDW

Hlučnost
65 dB

• , zakoupeno v KASA.cz

• rozměry
    • výsledky sušení (krátká doba na nějaké hodnocení)
    • oproti naší pračce je to tichý výrobek
    • design
    • obsah balení - košík na jemné prádlo, hadíčka pro montáž na odpad, možnost změny strany otvírání dvířek
    • dle dokumentace celkem nízká spotřeba
    • zatim nic
    • kdyby byla levnější, asi by to lidé uvítali

Jsem rád, že jsem se rozhodl pro dražší model. Je jednoduchý na ovládání. Zatím suší dobře. Je to naše první sušička a tak se pořád učíme. Zkoušeli jsme různé programy i typy prádla a zatím vše dopadlo dobře. Konečně se nám po domě nepřesouvá sušák prádla z místa na místo. Prádlo je po praní za chvilku suché. Sušička snižuje čas i na základě množství prádla, takže když není zcela naplněná, tak program skončí dříve. Největší hluk dělají knofílky a manžety na oblečení. Vyšší cena se během několika roků zaplatí díky nižší spotřebě než je uváděna u výrobků snižší cenou. Než jsem ji koupil, tak jsem počítal náklady na spotřebu a vycházela z mnou vybraných výrobků nejlépe. Proč jsme si nevybrali Bosh nebo Siemens? Z mého pohledu jen proto, že až budeme kupovat novou pračku, bude to nejspíše opět AEG anebo Electrolux a my potom budeme ty výrobky mít šanci dát na sebe.

• , zakoupeno v DNO elektro

• kvalita, cena, intuitivní ovládání všeho
    • zeptejte se mě za 5 let, ne za 5 dnů . Nyní nic

kvalita za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• Super

Věřím značce Electrolux mám v domácnosti většinu jejích spotřebičů a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti

Typ sušičky
kondenzační
Maximální náplň
8 kg
Způsob umístění
volně stojící
Hlučnost
65 dB

Kondenzační sušička EDH3487RDW v energetické třídě A+++-20%. Díky technologii tepelného čerpadla tato sušička používá k šetrnému sušení vašeho oblečení nižší teploty a spotřebuje dokonce o 50 % méně energie než sušička třídy A. Díky extra velké kapacitě sušení (až 8kg) vám tato bubnová sušička umožňuje usušit více prádla najednou a dosáhnout lepších výsledků, které očekáváte. Sušička EDH3487RDW je oceněna  certifikátem Woolmark, který zaručuje, že vaše vlněné věci budou prány s nejjemnější možnou péčí.

Vlastnosti

Maximální náplň: 8 kg

Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc

Time controlled drying

• Programy pro bavlnu: suché do skříně, extra suché, připraveno k žehlení, velmi suché
  • Programy pro syntetiku: suché do skříně, extra suché, připraveno k žehlení

Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání

Typ displeje: BF large LCD

Možnost nastavení odloženého startu Přejete-li zapnout sušičku v době kdy je levnější proud, nebo mít prádlo usušené ráno hned po probuzení je vhodné použít funkci odloženého startu.

• Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení, lehce suché, velmi suché
  • Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž
  • Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.2 l,v panelu vlevo
  • Nožičky: 4 nastavitelné nožky

Kapacita sušičky (kg) 8

Barva Bílá

Způsob sušení Tepelné čerpadlo

Vnitřní osvětlení LED

Funkce proti pomačkání prádla ano, standardní 90 minut

Funkce programy sušení

Indikátory fáze sušení funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení, lehce suché, velmi suché

Další indikátory kondenzace, zanesený filtr, nádrž

Designová řada BlueFire

Funkce zpožděný start. (multidisplej), stupeň usušení, prodloužená fáze proti mačkání, paměť 1, zap./vyp., Rack time, reverzní, start/pauza, čas, vlna

Energetický informační list

Výška balení (mm) 890

Hloubka balení (mm) 680

• , zakoupeno v KASA.cz

• rozměry
    • výsledky sušení (krátká doba na nějaké hodnocení)
    • oproti naší pračce je to tichý výrobek

• , zakoupeno v DNO elektro

• kvalita, cena, intuitivní ovládání všeho
    • zeptejte se mě za 5 let, ne za 5 dnů . Nyní nic

kvalita za přijatelnou cenu

• Je to super, mít usušené prádlo hned a polovičku prádla nemuset ani žehlit. Jsme čtyř člená rodina, která má tak 6 praček týdenně. Prádlo jsem večer vyžehlila. To se mi ještě nestalo, abych to měla hotové za jeden den.
    • Hlučnost, ale takový hluk vydávají všechny sušičky.

Jsme moc spokojeni, že máme sušičku. Doma jsem předtím měli velkou vlhkost s prádla.

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• Super