Electrolux EDH 3487RDE

Refresh
Eko sušení

• , zakoupeno v ELECTRO

• Program peří, košile, jeans, mix, koš na sušení bot
    • Hlučnější než jsme předpokládali, ačkoliv je z těch tišších :-) No vedle televize ji nemáme, takže ok.

Sušičku jednoznačně doporučuji!

Dlouho jsem se jí vyhýbala, protože máme konečně dům a ráda prádlo věším ven, protože krásně voní. Dlouho jsem vybírala, četla různé recenze a jsem ráda, že jsem měla šťastnou ruku. Z této sušičky je prádlo jemňoučké, zbavené sebemenšího chloupku. Byla jsem zvyklá hodně žehlit, nyní se mi množství prádla na žehlení zmenšilo tak o 3/4 a to je prostě skvělé!
    Prostě mojí kamarádce myčce přibyla další kámoška :-)

ok

• , zakoupeno v elektrocz.com

• dětská pojistka, při které jdou za chodu otevřít dvířka a vypnout spořebič mi nepřijde moc užitečná

Zatím spokojenost, prádlo usušené, měkké a téměř nezmačkané za krátko.

Typ sušičky
Zvukový signál
Refresh
Eko sušení

Více informací ZDE

Sušička EDH3487RDE v bílé barvě s LCD displejem pro přesnou informovanost o stavu sušení.Sušička EDH3487RDE patří do energeticky úsporné třídy A++ a má tepelné čerpadlo.Výhodou sušičky EDH3487RDE bude jistě i LED osvětlení vnitřního prostoru.

Technické parametry:

Kapacita sušičky (kg) 8.0

Způsob sušení Tepelné čerpadlo

Vnitřní osvětlení LED

Funkce programy sušení

Indikátory fáze sušení velmi suché|funkce proti pomačkání - konec|zchlazování|suché do skříně|sušení|extra suché|žehlení|lehce suché

Další indikátory kondenzace|zanesený filtr|nádrž

Designová řada Inspiration

Funkce zpožděný start. (multidisplej)|zap./vyp.|reverzní |Rack time|paměť 1|prodloužená fáze proti mačkání|stupeň usušení|čas|vlna|start/pauza

Systém motoru Invertor motor

Hloubka balení (mm) 680

• , zakoupeno v ELECTRO

• Program peří, košile, jeans, mix, koš na sušení bot

Sušičku jednoznačně doporučuji!

Prostě mojí kamarádce myčce přibyla další kámoška :-)

ok

• , zakoupeno v elektrocz.com

Zatím spokojenost, prádlo usušené, měkké a téměř nezmačkané za krátko.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• suší dobře, prádlo měkké, zbavené prachu
    • hlučnost, kompresor hlasitě vrčí.

Je to moje první sušička, ale na můj vkus je dost hlučná. Chtěla jsem invertor motor, protože je tichý (mám doma již pračku), ale u sušičky je to hukot a dost nahlas vrčí kompresor. Jinak jsem ale spokojená, myslím, že to byla dobrá volba. Dokonce jsem při prvním sušení přeměřovala oblečení a nic se nesrazilo.

• Design
    • Kvalita sušení
    • Osvětlený velký 8kg buben
    • I přesto, že volič programů byl popsán anglicky, je v balení samolepka s českými názvy

Naše druhá sušička. Funguje, tak jak jsme od ní očekávali. Prádlo suché, nadýchané. Skoro se ani nemusí žehlit. Doporučuju.

• , zakoupeno v Alza.cz

• + nízká spotřeba
    • + velký objem
    • + tichá
    • + bez žehlení, prádlo nadýchané
    • + zbavení prádla uvolněných vláken
    • + úspora času
    • - nic

Sušičku určitě doporučuji. Zbavíte byt vlhkosti a prachu z prádla, navíc je prádlo nadýchané bez nutnosti žehlení.

• , zakoupeno v Alza.cz

Perfektni

• , zakoupeno v Expert.cz

• suší dobře. používám základní program na 2:03 hod s ikonou půlsluníčka a prádlo je opravdu téměř suché. jednou jsem použila "úplně suché" a to bylo fakt přesušené. často je prádlo dosušené dříve než za ty 2 hodiny. vylévání kondenzátu je jednoduché, čištění filtru po každém použití mě netrápí, je dobré mít po ruce vysavač. bez něj bych to čistit nechtěla. otáčeli jsme dvířka a zvládli jsme to dobře.
    • - hlučnost je snesitelná, temně hučí téměř celý sušicí cyklus, takže to není nárazové jako u ždímání v pračce. pípání na konci sušení se dá vypnout.
    • - krásný bílý spotřebič a šedá přívodní šňůra - proč?
    • - nevím, k čemu je funkce osvětlení bubnu, když světlo svítí cca 10 vteřin po zapnutí sušení. pak se zhasne. to jsem mohla mít klidně sušičku bez skla a bez osvětlení...

je to naše první sušička. suším především ponožky, slipy, pyžama a trika. když je hezky, ostatní dávám ven na šňůru, kde to ale déle trvá. ale věšet ponožku po ponožce už nechci! když je ošklivo, suším i povlečení a ručníky - zpravidla se řídím podle visačky, co se může sušit (ale když mám 2 bavlněná trika a jedno se může sušit a druhé ne, tak suším obě).
    - prádlo po usušení nechám položené přes křeslo vydýchat a vychladnout (je teplé a neumím hned posoudit, jestli je suché úplně všude) a po pár hodinách žehlím, nebo skládám.
    - sušičku máme v předsíni (opravdu stačí jen přívod elektřiny) a trochu jsme se báli zvýšené vlhkosti při sušení. sušení je cítit ve vzduchu, ale jak se místností chodí, rozptýlí se to.
    - sušičku můžu doporučit, i když by mi bývala byla asi stačila na méně kg za nižší cenu

• - nízká hladina hluku
    • - nízká spotřeba el.energie
    • - neuniká vlhkost do okolí
    • - osvětlení bubnu
    • - jednoduché ovládání
    • - zvládá i jemné věci nevhodné do sušičky(sušení nízkými teplotami popř. v koši)
    • - koš na jemné prádlo či boty
    • - čištění pouze jednoho filtru
    • - možnost namontovat dvířka z obou stran
    • - vývod do odpadu
    • - bez vibrací
    • - senzor vlhkosti
    • - většinou usuší rychleji než je standartní předpoklad
    • - suší rychle, prádlo měkké
    • - prodloužení funkce proti muchlání
    • - paměť pro vlastní nastavení
    • - občas je přeci jen něco zmuchlané, ale spíš ještě nevychytáno.
    • - plastová hlavní dvířka
    • - dětský zámek neúčinkuje na hl. dvířka, ale při otevření se sušička vypne
    • - trochu podrobnější návod jak sušit by neuškodil

Jednoduchá obsluha,
    neruší hlukem ( vestavěná v chodbě za rohem spojené s obývákem bez dveří a není téměř slyšet )
    sušičky Electrolux v Dtestu na předních místech
    dobrá zkušenost s výrobky Electrolux (lednička, pračka, lux)
    rozhodovali jsme se mezi Bosh, Siemens, Whirpool a Electrolux ( máme myčku Bosh) Whirpool je hlučný, Bosh a Siemens totožná výroba. Sušičky jim moc nejdou. Drahá oprava. Siemens bývá vadný a vyrábí je poláci
    Občas je přeci jen něco zmuchlané k žehlení a kdo má velké nároky na žehlení ať nedá na řeči, že to se sušičkou odpadá.I obchod elektrocz.com naprosto v pohodě.
    Navíc v ceně i záruka na 4 roky.

• Jednoduchá obsluha,
    • solidní hlučnost ( za zavřenými dveřmi úplně bez problémů )
    • sušičky Electrolux v Dtestu na předních místech
    • dobrá zkušenost s výrobky Electrolux (lednička)
    • rozhodovali jsme se mezi AEG a Electrolux ( máme pračku AEG) Electrolux výbavou srovnatelná ( v podstatě stejný výrobce) ve stejné třídě příznivější cena.
    • Součástí je i koš na boty.
    • zatím nic, máme ji tři dny.

Zatím se zdá, že to byla dobrá volba.
    I obchod elektrocz.com naprosto v pohodě.
    Objednali jsme si k sušičce i koš na boty ale protože je součástí dodávky sušičky, tak jsme objednávku dodatečně rušili. Žádný problém, objednávku zrušili a vrátili nám peníze.
    Navíc v ceně i záruka na 5 let.